Polacy będą zaskoczeni. Grażyna Wolszczak ujawniła, jak wygląda jej emerytura

Grażyna Wolszczak udzieliła szczerego wywiadu dla serwisu pomponik.pl. Podczas rozmowy ujawniła, jak wygląda jej emerytura.

Grażyna Wolszczak w tym roku skończy 65 lat. To aktorka znana m.in. z takich filmów jak np. „Ja wam pokażę”, czy wielu innych ról serialowych (np. „Na Wspólnej) lub teatralnych. Jest osobą bardzo znaną, dlatego często trafia na łamy mediów traktujących o showbiznesie.

Niedawno artystka udzieliła wywiadu dla serwisu pomponik.pl. Podczas rozmowy ujawniła, jak obecnie wygląda jej sytuacja finansowa. Nawiązała przy tym do swojej emerytury. Co ciekawe… Grażyna Wolszczak jej nie pobiera.

Polacy jeździli tam równie chętnie, co do Zakopanego. Po jednej decyzji wszystko się zmieniło

Jak wygląda więc jej zabezpieczenie finansowe na tzw. „stare lata”? Wielu Polaków może być zaskoczonych jej niespodziewanym wyznaniem.

Grażyna Wolszczak ujawniła, jak wygląda jej emerytura. Możecie być zaskoczeni

– Ja od zawsze jestem piekielnie rozsądna. Od kilkudziesięciu lat się mówiło o tym, że system emerytalny musi się w Polsce załamać prędzej czy później, w związku z czym postanowiłam na nim nie polegać i sama starałam się zabezpieczyć tę swoją emeryturę – powiedziała publicznie Grażyna Wolszczak. Ujawniła tym samym, że nie pobiera z ZUS żadnych środków pieniężnych.

Aktorka dodała również, że nie ma żalu do tych osób ze środowiska artystycznego, które nie zabezpieczyły odpowiednio swoich finansów, a teraz, często w medialnych wypowiedziach, narzekają na brak wsparcia ze strony państwa.

Śląsk: włamywacze oznaczają mieszkania. Usłyszałeś to? Musisz być czujny

– Nie będę płakała w mediach, ale nie każdy jest taki zaradny, więc rozumiem i współczuję tym, którzy płaczą w mediach lub w poduszkę, bo można nie mieć jakiejś wyobraźni w pewnym wieku, albo nie umieć sobie tego wszystkiego zorganizować. Ja jestem zaradna – przyznała wprost artystka.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx