Policja potwierdziła najgorsze. 18-latka z wypadku nie udało się uratować

Dziś w godzinach porannych niemal cała Polska wyczekiwała na wieści z Trójmiasta. W Gdyni doszło bowiem do druzgocącego zdarzenia. Policja – niestety – potwierdziła już najgorsze.

Końcówka Świąt Wielkanocnych była tragiczna dla bliskich 18-latka, który był pasażerem samochodu rozbitego przy ul. Chwarznieńskiej w Gdyni (woj. pomorskie). Również funkcjonariuszami policji wstrząsnęły zastane na miejscu widoki.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Gdynia: wypadek 10 kwietnia 2023 r. Nie żyje 18-latek

Początkowe informacje na temat wypadku w Gdyni, który miał miejsce 10 kwietnia 2023 r. były szczątkowe. Trwały bowiem czynności procesowe i ani przedstawiciele policji, ani innych służb ratunkowych nie były uprawnione do udzielania szczegółowych informacji. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni (woj. pomorskie). Nietrzeźwy kierujący samochodem osobowym w poniedziałek rano, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, wjechał w drzewo. W wypadku zginął 18-letni pasażer – podał Onet.

– Funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mężczyzna, kierując osobowym seatem, z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni w kierunku lasu i uderzył w przydrożne drzewa. Mundurowi zbadali trzeźwość mężczyzny, miał ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu. W pojeździe był również 18-letni pasażer, który został przewieziony do szpitala. Niestety, wskutek poniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł – przekazała podkom. Jolanta Grunert z KMP w Gdyni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły