Policjanci wydali oświadczenie w sprawie śmierci Sinead O’Connor

26 lipca gruchnęła druzgocąca wiadomość o śmierci wokalistki Sinead O’Connor, jednej z najsłynniejszych irlandzkich wokalistek w historii. Ostatnie lata były dla kobiety wyjątkowo bolesne i przewrotne. Choroba psychiczna, śmierć syna i wiele innych osobistych tragedii wzbudziły w fanach wątpliwości o naturalność zgonu gwiazdy. Teraz już wszystko jasne. Brytyjska policja zakończyła wstępne dochodzenie.

Nie żyje Sinead O’Connor – jak zmarła?

56-letnia gwiazda najbardziej znana z hitu jakim jest „Nothing Compares 2U” zmarła nagle, niespodziewanie. Zaczęło huczeć od plotek, wciąż pojawiały się spekulacje na temat przczyny jej śmierci.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tym bardziej, że w ostatniim czasie wiadomo było, że wokalistka znalazla się w szpitalu gdzie sygnaizowała „brak chęci do życia”.

W „Daily Mail” podano, że w ostatnich miesiącach wokalistka była raczej spokojna. Shuhadzie Sadaqat przeniosła się do Londynu skąd relacjonowała dekorowanie mieszkania oraz także pozwalała sobie na sporo żartów. Wspominała także o chęci nagrania kolejnej płyty oraz powrocie na trasy koncertowe. Niestety nie doszło do tego. 

Ujawniono okoliczności śmierci Sinead O’Connor

Oficjalne rzecznik Scotland Yardu potwierdził, że wokalistka znaleziona została martwa w swoim mieszkaniu w Londynie. W pierwszej kolejności poinformowano rodzinę gwiazdy. Dalszy komunikat wskazywał, że śmierć Sinead O’Connor nie jest traktowana jako podejrzana. Oznacza to, że nie doszukano się znamion przestępstwa ani udziału osób trzecich. 

Wciąż nie podano jeszcze oficjalnego komunikatu dotyczącego faktycznej przyczyny zgonu wokalistki. Scotland Yard w oświadczeniu zaznaczył, że akta opisujące przebieg działania policji zostaną przekanzane koronerowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły