Polska bez Lewandowskiego na Mundialu? Żewłakow: Robert to 60 proc. tej reprezentacji

Robert Lewandowski, jako niekwestionowany filar reprezentacji Polski sprawił, że na przestrzeni lat przestaliśmy brać pod uwagę brak jego obecności w ważnych meczach. „Lewego” przez lata omijały poważniejsze kontuzje. Ponadto zawsze – nawet jeśli oznaczało to konflikt z klubem – chciał przyjeżdżać na kadrę. Mundial 2022 bez Lewandowskiego? Michał Żewłakow mówi wprost: nie mamy po co jechać. 

„Lewy” zagrał w barwach narodowych już ponad 130 razy. Zapewne już po Euro 2020 napastnik FC Barcelony zdawał sobie sprawę, że Mistrzostwa Świata w Katarze mogą być jego ostatnim wielkim turniejem reprezentacyjnym. Niestety – dotąd tylko na Euro 2016 we Francji udało nam się wyjść z grupy.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego. Żewłakow: to jest 60 proc. tej drużyny

Gdybyśmy mieli wybrać się na Mundial 2022 bez Roberta Lewandowskiego, moglibyśmy pogrzebać nadzieje na jakikolwiek sukces już przed startem zmagań. Tak uważa Michał Żewłakow – 102-krotny reprezentant kraju.

Legendarnego obrońcę reprezentacji Polski cytuje portal Brameczki.pl, którego publikacja obrazuje, jak wiele dla zespołu Biało-Czerwonych znaczy Robert Lewandowski. CZYTAJ CAŁOŚĆ > 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły