Polska – Słowacja Euro 2021 – typy

Typy na mecz Polska – Słowacja na Euro 2020 / 2021? Dziś mamy je całkiem nieoczywiste. Większość bukmacherów na świecie zdecydowanie większe szanse daje Polakom, ale nasza wygrana wcale nie jest tak pewna. Już wyjaśniamy, dlaczego.

  • Najpopularniejsze typy na mecz Polska – Słowacja na Euro 2021 to „jedynka”
  • Wiele wskazuje jednak na to, że faworyt może sobie nie poradzić
  • Remis w tym meczu dawałby nadzieję na pozostanie w turnieju obu ekipom
  • Więcej informacji o Euro 2020 znajdziesz w tutaj

Klątwa pierwszych meczów już od dekad jest naszym koszmarem. Im „łatwiejszy” rywal na początek, tym częściej zawodzimy i praktycznie już po pierwszym meczu grupowym jesteśmy pozbawieni realnych szans na wyjście z grupy. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

CZYTAJ TAKŻE: Nowy ład w Stali Mielec. Klub Ekstraklasy przechodzi gruntowną przebudowę

Euro 2020. Polska – Słowacja 2021 typy

Zdawać by się mogło, że „bezpieczniej” będzie postawić na Polaków. Po latach siedzenia w bukmacherce mam jednak przeczucie graniczące z pewnością, że niekoniecznie uda nam się pokonać Słowaków, a o życie zagramy ze Szwecją. Wiara w narodzie jest, co cieszy. My jednak stawiamy na remis. W przypadku tego meczu X będzie ryzykownym, acz niewykluczone, że celnym posunięciem. 

ForBet na przykład za remis „płaci” 3.20, podczas gdy kurs na wygraną Polaków to 1,94. Na Słowację z kolei – aż 5.00. W STS-ie: Polska 1,95, remis 3.25, Słowacja 4.75. Typy większości graczy wskażą zapewne na Polskę, ale nie jest to taki „pewniak”, jak mogłoby się wydawać. 

Trudno jednak zakładać, że niebędąca turniejową drużyną Słowacja zdoła pokonać naszpikowaną gwiazdami reprezentację Polski. Mimo, że ta w starciach z Rosją czy Islandią wyglądała naprawdę blado.

Niedawno Słowacy ledwo uratowali remis z europejskim outsiderem – Maltą. Zaraz potem sensacyjnie pokonali jednak Rosję prowadzoną przez Stanisława Czerczesowa. My – jak zwykle – na pierwszy mecz grupowy wyjdziemy na nieco miękkich nogach. A ambitni Słowacy będą walczyć o każdą piłkę. Jaki będzie dokładny wynik? Bramkowy czy nie? Trudno powiedzieć. Zestawiając jednak nasz potencjał piłkarski i waleczność bardziej zgranych ze sobą Słowaków – przewidujemy remis. 

CZYTAJ TAKŻE: Emocjonalny wpis Arka Milika. „Reprezentowanie Polski jest marzeniem każdego piłkarza”

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx