Dziś mecz Polska – Słowacja. Słowaccy kibice typują wynik, ich przewidywania zaskakują

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Euro 2020. Słowacy nie mają najlepszych przeczuć przed spotkaniem z Polską w 1. kolejce grupy E. Federacja poprosiła swoich kibiców na Facebooku o wytypowanie wyniku meczu z Polakami. Setki słowackich fanów niemal jednogłośnie stwierdziły: wysoko wygra reprezentacja Polski. Przedstawiamy przemiłe (dla nas) komentarze Słowaków.

Ważne informacje:

  1. Zaskakująca prognoza Grzegorza Laty na mecz z Hiszpanią. Tak nie typuje chyba żaden kibic
  2. Christian Eriksen był już po drugiej stronie. Lekarze: to był cud, piłkarz wygrał ze śmiercią
  3. Christian Eriksen i szczepionka. Oficjalnie: piłkarz nie był zaszczepiony

CZYTAJ TAKŻE: Christian Eriksen udzielił wywiadu. Oto, co pamięta z momentu upadku

Euro 2021. Polska – Słowacja już dziś o 18.00 – typy kibiców naszych rywali są jednoznaczne

Jak zauważył wczoraj w rozmowie z mPress.pl Grzegorz Lato, nie mamy korzystnych statystyk w starciach ze Słowacją. – Każdy mecz jest inny. Jak pan dobrze wie, patrząc na statystyki, niestety – graliśmy z nimi 8 razy, 4 razy przegraliśmy, ostatnio nawet 2-0. Trzy wygrane i jeden remis – przypomniał był prezes PZPN i król strzelców Mundialu. Lato wierzy jednak, że jeśli zagramy na optymalnym dla naszego potencjału piłkarskiego poziomie, uda nam się osiągnąć korzystny wynik. Słowacy nie są już takimi optymistami. 

Slovenský futbalový zväz, czyli Słowacki Związek Piłki Nożnej, poprosił swoich kibiców na Facebooku, by wytypowali – w ramach zabawy – wynik meczu z Polską. Efekty? Raczej nie takich oczekiwali administratorzy profilu słowackiej federacji. 

Słowacy typują wynik meczu z Polską. Spodziewają się klęski

Znajdują się co prawda nieliczni optymiści, którzy przewidują remis lub minimalną wygraną Słowacji. Przytłaczająca większość naszych południowych sąsiadów spodziewa się jednak sromotnej porażki. Często wymieniają nazwisko Roberta Lewandowskiego (co zapisują przez „v”), który – ich zdaniem – może okazać się nie do zatrzymania. 

4:1 dla reprezentacji Polski – przewiduje jedna ze Słowaczek komentujących post. Wtem odpowiada jej inny rodak: – Myślisz, że Polacy dadzą sobie strzelić gola?

Polska Słowacja 2021 typy

Polska Słowacja 2021 typy

Jak widać, Słowacy są dość zgodni. Absolutnie w ich przypadku nie można mówić o pompowaniu balonika. Ich typy są jednak tak pesymistyczne, że aż przypominają się nastroje wielu Polaków po kolejnych przegranych już w fazie grupowej mundialach i mistrzostwach Europy. Zdaje się zatem, że mentalnie ze Słowakami łączy nas więcej, niż mogłoby się wydawać. 

Najnowsze informacje