Poruszające wyznanie Dariusza Pachuta. Co na to Doda?

Doda od pewnego czasu jest związana z Dariuszem Pachutem. Zakochani chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia z fanami. Teraz ukochany piosenkarki postanowił zamieścić w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Doda od zawsze miała całkiem burzliwe życie miłosne. Na jej drodze pojawiło się wielu mężczyzn, z którymi wokalistka finalnie nie ułożyła sobie życia. Jednak udało jej się odnaleźć kolejną miłość. Związek Dody i Dariusza Pachuta naprawdę wygląda na szczęśliwy.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Zakochanych często możemy oglądać na Instagramie. Zarówno gwiazda, jak i sportowiec chętnie dzielą się z fanami swoją miłością. Piosenkarka jakiś czas temu mówiła, że nie będzie pokazywać swojego partnera w mediach, jednak okazało się, że jej nowy ukochany pojawia się regularnie na jej Instagramie.

Dariusz Pachut wyznał miłość Dodzie

Dorota Rabczewska i Dariusz Pachut wydają się być idealnie zgraną parą. Zakochanych łączy miłość do sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Partner polskiej piosenkarki postanowił zamieścić w mediach społecznościowych fotografię z poruszającym wpisem.

– W życiu spotkasz tylko jedną osobę, z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenie, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie pustej zapalniczki – napisał pod zdjęciem Dariusz Pachut.

Wygląda na to, że Dodę i jej nowego partnera połączyła prawdziwa miłość. Ich związek cieszy się sporym zainteresowaniem, widać, że fani piosenkarki polubili jej nowego ukochanego.

Najnowsze artykuły