Potwierdzają się plotki o dzieciach Golców. Wyobrażacie to sobie?

Na Polsat SuperHit Festiwal bracia Golec rozgrzali widownie do czerwoności. W jednym z wywiadów został poruszony temat dzieci znanych muzyków. Okazuje się, że krążące już od jakiegoś czasu plotki zostały potwierdzone.

Łukasz i Paweł Golcowie są znani w całej Polsce. Ciężko byłoby znaleźć naszego rodaka, który nigdy nie słyszał o zespole „Golec uOrkiestra”. Panowie robią karierę w naszym kraju już od dziesięcioleci. Na ich koncertach nadal zjawiają się tłumy wiernych fanów.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Dorobek artystyczny braci Golców znają wszyscy. Jednak mało wiadomo o ich życiu prywatnym. Żonę Łukasza Golca często możemy oglądać na scenie, kobieta występuje wraz z zespołem. Mniej mówi się o małżonce Pawła, Katarzynie.

Paweł Golec wraz z Katarzyną doczekali się dwójki dzieci. Ich starsza córka Maja pojawiła się na świecie w 2003 roku, młodsza natomiast w 2013. Już od pewnego czasu chodzą plotki o dzieciach braci Golec. Mówi się, że kiedyś podbiją polski show-biznes.

Dzieci braci Golec zrobią karierę?

Okazuje się, że plotki się potwierdzają. Córki Pawła Golca są uzdolnione muzycznie i rozwijają się w tym temacie. Jeden z braci w rozmowie z Plotkiem opowiedział trochę o swoich pociechach.

-Talent poszedł w genach, jak najbardziej. Mają geny po rodzicach, śpiewają, grają, poszły w stronę muzyczną. Widać, że jest iskra w tym wszystkim. Kibicujemy im z całego serca – wyjawił.

Dzieci Łukasza Golca również widzą swoją przyszłość w wielkim świecie.

– Wszyscy grają i śpiewają, idą w kierunku muzyki jazzowej i rozrywkowej. Mają już pierwsze sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Trzymamy za nich kciuki – powiedział drugi z braci.

Okazuje się, że członkowie „Golec uOrkiestra” wpierają swoje dzieci i chętnie pomogą im w rozwoju kariery.

– Na tym polega rola rodziców. My jesteśmy w show-biznesie od lat, więc znamy te mechanizmy. Będziemy je wspierać z całej siły i tak zresztą już się dziej, bo przecież występują z nami na różnych koncertach i występach telewizyjnych. Szykują się kolejne rzeczy – podsumowali.

Widzicie dzieci Braci Golec w polskim show-biznesie?

Najnowsze artykuły