Widzowie zaniepokojeni słowami Marty Manowskiej. „Zaczął się czas pożegnań”

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek w naszym kraju. Programy, które prowadzi cieszą się ogromną popularnością. Jej ostatni wpis zaniepokoił fanów, Marta Manowska niespodziewanie postanowiła się pożegnać.

Martę Manowską możecie kojarzyć z takich programów TVP, jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, czy też „The Voice Senior”. Prezenterka jest darzona wielką sympatią przez widzów. Większość nie wyobraża sobie produkcji TVP bez jej obecności.

Prezenterka budzi naprawdę dużą sympatię, nie uczestniczy w żadnych aferach i raczej rzadko ujawnia kulisy swojego życia prywatnego. W ostatnim czasie pojawiły się plotki na temat zakończenia współpracy TVP i Marty Manowskiej.

Pożegnanie Marty Manowskiej

Mówi się nawet, że poprowadziła ona ostatni już sezon „Rolnik szuka żony”, a teraz zastąpi ją nowa prezenterka. Fani źle zareagowali na jej odejście z „The Voice Senior” i obawiają się, że sytuacja może się powtórzyć w przypadku pozostałych programów prowadzonych przez Martę Manowską.

Na początku lutego uspokajano, że nikt nie planuje zaprzestania współpracy z Martą Manowską. Prezenterka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis, który zaniepokoił jej fanów.

– Zaczął się czas pożegnań – napisała Marta Manowska.

Widzowie programów TVP przerazili się słowami prezenterki. Jednak wystarczy przeczytać cały post zamieszczony przez Martę Manowską, by dowiedzieć się, że żegna się ona z miejscem w którym ostatnio wypoczywała. Ulubienica widzów po prostu wraca z urlopu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx