Premier Morawiecki postawił piłkarzom warunek. Kamery zarejestrowały ich rozmowę

Piłkarze reprezentacji Polski spotkali się z premierem Mateuszem Morawieckim tuż przed wylotem na Mundial. Szef rządu postawił biało-czerwonym pewien warunek.

Reprezentacja Polski już wczoraj wylądowała w Katarze, gdzie za 2 dni rozpoczynają się piłkarskie Mistrzostwa Świata. Dla biało-czerwonych rozpoczną się one natomiast 22 listopada, meczem z Meksykiem.

Przypomnijmy, że Polska trafiła do grupy C, której skład jest następujący:

  • Argentyna
  • Meksyk
  • Arabia Saudyjska
  • Polska

Mateusz Morawiecki złożył deklaracje podczas spotkania z piłkarzami reprezentacji

Na oficjalnym kanale Polskiego Związku Piłki Nożnej – Łączy Nas Piłka – pojawił się vlog z ostatniego dnia pobytu naszej reprezentacji w kraju. Jak się okazało, drużynę narodową odwiedził sam premier.

Szef rządu Zjednoczonej Prawicy wymienił kilka zdań między innymi z Wojciechem Szczęsnym czy Grzegorzem Krychowiakiem. Ci żartowali, że załatwią to, by syn Mateusza Morawieckiego, który ma dziś 12 lat, pojechał już na następny Mundial, za 4 lata. Jak bowiem opowiadał premier, jego potomek również gra w piłkę.

W pewnym momencie jeden z członków kadry zapytał szefa rządu czy ten wybiera się do Kataru. Wówczas Mateusz Morawiecki oznajmił, że na pewno przyleci na któryś z meczów, jeśli Polacy wyjdą z grupy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx