Strona głównaSportPiłka nożnaPrezes Atletico o Griezmannie: "Kibice by mu nie wybaczyli"

Prezes Atletico o Griezmannie: „Kibice by mu nie wybaczyli”

W ostatnim czasie wiele mediów informowało o możliwym powrocie Antoine’a Griezmanna do Atletico Madryt. Francuz miałby zostać wymieniony za Saula, który trafiłby do Barcelony. Prezes klubu ze stolicy Hiszpanii powiedział, co fani jego klubu mogliby myśleć o tej operacji.

– Sądzę, że kibice by nie wybaczyli Griezmannowi – stwierdził prezes Atletico Enrique Cerezo. Francuski napastnik występował w klubie z Wanda Metropolitano przez pięć lat, ale dwa sezony temu zdecydował się przejść do FC Barcelony.

Na Camp Nou Griezmann nie odnalazł się tak dobrze, jak oczekiwaliby tego fani. Co prawda nie był on nigdy goleadorem zdobywającym tytuły króla strzelców, ale w niektórych meczach Barcelony Francuzowi czegoś brakowało i rozgrywał bezbarwne zawody.

Barcelona ma problemy finansowe spowodowane pandemią i fatalnym zarządzaniem klubem przez byłego prezydenta Josepa Marię Bartomeu. Kłopotem dla Barcy jest przekroczenie limitu płac. Konsekwencją tego może być nawet brak możliwości ponownego zakontraktowania Leo Messiego.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Niechęć kibiców Atletico do Griezmanna spowodowana jest faktem, że Francuz nagrał w 2018 roku specjalne wideo, w którym podjął decyzję, że nie odejdzie do Barcelony, ale zaledwie rok później trafił na Camp Nou.

Dziennikarz Carlos Sobera spytał jeszcze prezesa Atletico o to, czy wymiana z Barceloną może dojść do skutku. Enrique Cerezo odpowiedział ironicznie: „Rozmawiasz w tej kwestii ze złą osobą”.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy