Strona głównaSportPiłka nożnaProblemy zdrowotne Tymoteusza Puchacza. Musiał spędzić dwa dni w szpitalu

Problemy zdrowotne Tymoteusza Puchacza. Musiał spędzić dwa dni w szpitalu

Kicker donosi o tym, że Tymoteusz Puchacz nie może uczestniczyć w treningach Unionu Berlin ze względu na problemy z układem pokarmowym. Dolegliwości były tak poważne, że lewy obrońca musiał spędzić dwa dni w szpitalu.

Union Berlin kupił w tym roku Puchacza za 3,5 miliona euro. Obrońca występował dotychczas w Lechu Poznań, ale nie miał za sobą dobrego sezonu. Mimo to udało mu się zmienić zespół, a Paulo Sousa zabrał go ze sobą na mistrzostwa Europy.

Turniej nie był zbyt udany zarówno dla Puchacza, jak i całej reprezentacji Polski. Mimo to zawodnik zebrał tam cenne doświadczenie, z którym udał się na zgrupowanie nowego klubu w Austrii.

[irp posts=”2605″ name=”Wielki pech Kapustki! Nie zobaczymy go na boisku przez długie miesiące”]

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Niestety, już od początku pobytu Polak narzekał na problemy z układem pokarmowym. Nasiliły się one na tyle, że obrońca wylądował w szpitalu. Po dwóch dniach opuścił placówkę, ale wciąż nie wrócił do treningów.

– Tymek zgłaszał problemy, jeszcze zanim tu przyjechał. Przeprowadzamy badania, żeby mieć pewność, że jego niedyspozycja to na pewno tylko zatrucie pokarmowe – powiedział kierownik Unionu Oliver Ruhnert.

W klubie z Berlina Puchacz nie jest jedynym Polakiem. Do zespołu dołączył także Paweł Wszołek z Legii Warszawa. Pierwszym przeciwnikiem Unionu w Bundeslidze będzie Bayer Leverkusen. Spotkanie obydwu drużyn odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 15:30.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy