Radosław Sikorski: Ziobro obsikuje nogawki lepszym od siebie

Radosław Sikorski nie jest politykiem, któremu odpowiadają działania podejmowane przez obecny rząd. To chyba najłagodniejszy sposób, w jaki mogliśmy określić przekonania polityczne byłego szefa polskiej dyplomacji.

Tym razem na celownik przez byłego ministra spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska wzięty został Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości, będący jednocześnie Prokuratorem Generalnym jest jednym z najbardziej nielubianych przez ministra Sikorskiego polityków frakcji obecnie rządzącej. 

Czytaj także: Nie chcesz stracić pieniędzy z 14. emerytury? ZUS radzi, co trzeba zrobić

Radosław Sikorski obraża Zbigniewa Ziobrą? Pisze o „obsikiwaniu nogawek”

Można to zaobserwować właśnie we wpisach prominentnego polityka PO, obecnie eurodeputowanego. Chociażby wówczas, gdy cieszy się z kolejnych sądowych zwycięsto Romana Giertycha w sądowych bataliach. Albowiem jego zdaniem, to właśnie minister Ziobro chce „usadzić” koalicjanta PiS przed kilkunastu lat. 

Cejrowski zamieścił ostre nagranie o Niemcach. Będzie reakcja Berlina? (WIDEO)

Dziś Radosław Sikorski użył bardzo mocnych słów. Znów nawiązał do funduszy unijnych, których Polska ma rzekomo nie otrzymać. – To, że Ziobro obsikuje nogawki lepszym od siebie to żadna nowość. Ale to, że przez niego Polska zamiast 770 zł miliardów na rozwój dostaje € mln kary dziennie woła o pomstę nie tylko do nieba – przekazał minister Sikorski.

Opinię tę dziennikarze „Do Rzeczy” już w nagłówku określili jako skandaliczną.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx