Rafał Strączek najprawdopodobniej zostanie w Stali Mielec. Miał iść do Serie A lub Bundesligi

Bramkarz Stali Mielec, Rafał Strączek, jeszcze kilka tygodni temu był przymierzany do jednego z klubów Serie A. Jak udało nam się wówczas dowiedzieć, zainteresowanie zawodnikiem wykazali działacze Sassuolo. Później pojawiły się przecieki na temat rzekomych rozmów agentów Strączka z klubami Bundesligi. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że 22-letni golkiper zostanie w Mielcu.

CZYTAJ TAKŻE: Ze Stali Mielec do Serie A? Włosi chcą Rafała Strączka!

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Z wielu źródeł wiemy, że pogłoski o Sassuolo były prawdziwe. Wszystko wskazuje jednak na to, że bramkarz nie trafi do żadnej z zagranicznych lig. Przynajmniej na razie. 

Doniesienia o możliwych ruchach transferowych związanych z osobą Rafała Strączka nieco już ucichły. Postanowiliśmy zatem zapytać o losy zawodnika w klubie z Solskiego 1. Działacze Stali nie chcą oficjalnie zabierać na ten temat głosu, gdyż nic nie jest jeszcze pewne. Dziennikarzom mPress.pl udało się jednak dowiedzieć od osoby zatrudnionej w klubie, że „Rafał Strączek prawdopodobnie zostanie w Stali na kolejny sezon„. 

Co dalej z Rafałem Strączkiem? Stal Mielec prawdopodobnie zatrzyma młodzieżowca

Skoro więc nie teraz, być może po przyszłym sezonie zawodnik urodzony w 1999 roku wyfrunie wyżej. W ubiegłym sezonie Ekstraklasy prezentował naprawdę wysoki poziom. Wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki. Spisywał się na medal w tak zwanych sytuacjach beznadziejnych. Jest szybki, zwinny i skoczny, ponadto dysponuje imponującym refleksem.

Nic więc dziwnego, że trudno go pokonać. Potencjalni nabywcy bez wątpienia będą przyglądać się Strączkowi w najbliższym czasie. 

Stal Mielec nie chce go tanio sprzedać. Ale nawet „zaporowa” (w polskich realiach) kwota, nie przerazi szczególnie przedstawicieli klubów zachodnich. Szczególnie, jeśli w nadchodzącym sezonie golkiper utrzyma wysoką dyspozycję. Dodatkowym atutem będzie fakt, że Strączek zbierze kolejne doświadczenie w profesjonalnej lidze. Reasumując: jeśli wszystko będzie ok, jego wartość będzie tylko rosła.

Najnowsze artykuły