Strona głównaSportPiłka nożnaRafał Strączek najprawdopodobniej zostanie w Stali Mielec. Miał iść do Serie A...

Rafał Strączek najprawdopodobniej zostanie w Stali Mielec. Miał iść do Serie A lub Bundesligi

Bramkarz Stali Mielec, Rafał Strączek, jeszcze kilka tygodni temu był przymierzany do jednego z klubów Serie A. Jak udało nam się wówczas dowiedzieć, zainteresowanie zawodnikiem wykazali działacze Sassuolo. Później pojawiły się przecieki na temat rzekomych rozmów agentów Strączka z klubami Bundesligi. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że 22-letni golkiper zostanie w Mielcu.

CZYTAJ TAKŻE: Ze Stali Mielec do Serie A? Włosi chcą Rafała Strączka!

Z wielu źródeł wiemy, że pogłoski o Sassuolo były prawdziwe. Wszystko wskazuje jednak na to, że bramkarz nie trafi do żadnej z zagranicznych lig. Przynajmniej na razie. 

Doniesienia o możliwych ruchach transferowych związanych z osobą Rafała Strączka nieco już ucichły. Postanowiliśmy zatem zapytać o losy zawodnika w klubie z Solskiego 1. Działacze Stali nie chcą oficjalnie zabierać na ten temat głosu, gdyż nic nie jest jeszcze pewne. Dziennikarzom mPress.pl udało się jednak dowiedzieć od osoby zatrudnionej w klubie, że „Rafał Strączek prawdopodobnie zostanie w Stali na kolejny sezon„. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Co dalej z Rafałem Strączkiem? Stal Mielec prawdopodobnie zatrzyma młodzieżowca

Skoro więc nie teraz, być może po przyszłym sezonie zawodnik urodzony w 1999 roku wyfrunie wyżej. W ubiegłym sezonie Ekstraklasy prezentował naprawdę wysoki poziom. Wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki. Spisywał się na medal w tak zwanych sytuacjach beznadziejnych. Jest szybki, zwinny i skoczny, ponadto dysponuje imponującym refleksem.

Nic więc dziwnego, że trudno go pokonać. Potencjalni nabywcy bez wątpienia będą przyglądać się Strączkowi w najbliższym czasie. 

[irp posts=”1717″ name=”Boniek broni sędziego meczu Anglia – Dania. Karny, czy nie karny…””]

Stal Mielec nie chce go tanio sprzedać. Ale nawet „zaporowa” (w polskich realiach) kwota, nie przerazi szczególnie przedstawicieli klubów zachodnich. Szczególnie, jeśli w nadchodzącym sezonie golkiper utrzyma wysoką dyspozycję. Dodatkowym atutem będzie fakt, że Strączek zbierze kolejne doświadczenie w profesjonalnej lidze. Reasumując: jeśli wszystko będzie ok, jego wartość będzie tylko rosła.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy