Strona głównaGwiazdyRenata Pałys załamana. Osobista tragedia aktorki znanej z "Kiepskich"

Renata Pałys załamana. Osobista tragedia aktorki znanej z „Kiepskich”

Renata Pałys. Dla rodziny, przyjaciół i wieloletnich współpracowników. Zaś dla większości Polaków: Helena Paździoch ze „Świata według Kiepskich”. To właśnie ta rola dała 67-letniej dziś aktorce ogromną rozpoznawalność. To kolejna gwiazda „Kiepskich”, która przechodzi właśnie – nomen omen – kiepski, nawet bardzo, okres.

O coraz popularniejszej wśród internautów „klątwie Kiepskich” już pisaliśmy. Chociażby kilka dni temu, opisując kłopoty serialowego Waldusia, Bartosza Żukowskiego. Ponadto, jak powszechnie wiadomo, większość aktorów znanych z tego właśnie sitcomu Polsatu w życiu prywatnym borykała się z mniejszymi lub większymi problemami.

Natomiast niemal cały skład obsadzający główne role wymarł dosłownie w ciągu nieco ponad 3 lat. A przecież nie byli to ludzie leciwi – poza Ryszardem Kotysem (serialowy Paździoch). Mowa również o Dariuszu Gnatowskim (Arnold Boczek), który odszedł jesienią 2020 roku, zaledwie trzy miesiące przed Kotysem (!). I w końcu o Marzenie Kipiel-Sztuce (Halinka Kiepska). O jej śmierci dowiedzieliśmy się w ostatnią niedzielę.

Czytaj także: Smutne zdjęcie trafiło do sieci po śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Ten widok rozdziera serce

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Renata Pałys pogrążona w żałobie. Co u Paździochowej z „Kiepskich”?

O tym, że Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje, opinia publiczna dowiedziała się właśnie od Renaty Pałys. Aktorka, która przez lata pracowała na planie wspólnie z między innymi właśnie – jak sama o niej mówi – Marzenką, dziś sama zmaga się z okropnymi myślami. W temacie odejścia serialowej sąsiadki, a prywatnie bliskiej przyjaciółki, nie jest zbyt rozmowna.

Podobnie zresztą jak w kwestii choroby, z jaką zmagała się Śp. Marzena Kipiel-Sztuka. Jak zawsze w takim przypadku pozostają tylko myśli: czy można było zrobić więcej, by zapobiec tragedii? Sama Pałys dość zdawkowo komentuje smutny, a zarazem końcowy okres życia koleżanki, jak i dzień najsmutniejszy – ostatnią niedzielę. Dla niej to coś w rodzaju osobistej tragedii. Choć przecież dla zmarłej nie była rodziną.

Jak się okazuje, Renatę Pałys dotknął nie tylko sam fakt odejścia wieloletniej przyjaciółki. Dojmujące – by nie powiedzieć: dołujące – są dla niej natomiast całkiem świeże przecież wspomnienia o tym, jak ambitne plany życiowe snuła Marzena Kipiel- Sztuka. O tym zresztą również pisaliśmy w tym artykule. Udało nam się zamienić telefonicznie kilka słów z Renatą Pałys. Co takiego powiedziała w kwestii odejścia znanej nam Halinki?

– Pomagałam jej, jak mogłam. […] W pewnym momencie wydawało się, że to już ten moment – że będzie dobrze. Niestety skończyło się, jak skończyło – powiedziała portalowi mPress.pl Renata Pałys. Szybko, choć uprzejmie, ucięła jednak rozmowę. Nie chce bowiem udzielać szczegółowych informacji na temat przypadłości, z jakimi zmagała się – i z którymi przegrała – Marzena Kipiel-Sztuka.

Donald Tusk dostał SMS-a. Gdy zobaczył jego treść, zamarł

Wycieki prywatnych numerów telefonów polityków i innych osób publicznych niestety mają miejsce. W dobie coraz powszechniejszych cyberataków, tak...

Wszedł do mBanku i chciał wpłacić na konto 4 mln zł. Nie do wiary, co usłyszał

W środę Dawid Pałka, popularny twórca internetowy znany z prowadzenia "Twój Pierwszy Milion z Dawidem Pałką" na YouTube,...

Senność, zmęczenie, drzemki w ciągu dnia. Masz te objawy? Udaj się do lekarza, cukrzyca to już plaga

Cukrzyca to choroba, która w początkowej fazie może nie dawać wyraźnych objawów, co sprawia, że jest niezwykle podstępna....

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy