Robert Biedroń: Lewica zagwarantuje w sejmie powiew świeżości

Kampanie wyborcze polskich partii trwają w najlepsze. O wejście do sejmu walczy Nowa Lewica, której jednym ze współprzewodniczących jest Robert Biedroń.

Prócz Biedronia o sile ugrupowania stanowią jeszcze choćby tacy politycy jak Włodzimierz Czarzasty czy Joanna Scheuring-Wielgus.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Lewica w obecnych sondażach walczy z Konfederacją o trzecie miejsce wśród wyboru wszystkich Polaków. Jej hasłem wyborczym jest „serce mam po lewej stronie”.

Biedroń o powiewie świeżości w postaci Lewicy

Robert Biedroń od lat stoi w opozycji do konserwatywnych poglądów. Pierwszy zadeklarowany homoseksualistą w polskim parlamencie chce zrewolucjonizować mocno tradycjonalistyczne społeczeństwo nad Wisłą.

– Lewica weszła do Sejmu i od razu pootwierała okna, stała się powiewem świeżości, której tam brakowało. Wcześniej wszyscy mówili – aborcja? Lepiej nie ruszać. Świeckie państwo? Nie ma co podpadać księżom. Związki partnerskie? Może kiedyś, ale na pewno nie dzisiaj – mówił Biedroń na ogólnopolskiej konwencji w Łodzi.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły