Klienci nie dowierzają. Oto, ile kosztuje schabowy w nowej restauracji Lewandowskiego

Ceny w nowej restauracji Roberta Lewandowskiego są dla wielu zbyt wysokie, choć – biorąc pod uwagę standard lokalu oraz status właściciela – pewnie mogłyby być wyższe. Internauci szczególnie zwracają jednak uwagę na to, ile u „Lewego” kosztuje schabowy. Przydatna to informacja, gdybyście planowali wybrać się do restauracji gwiazdy Bayernu i reprezentacji Polski.  

  • Ceny w restauracji Nine’s Roberta Lewandowskiego szokują niektórych klientów
  • Obiektywnie jednak, zważając na lokalizację i prestiż lokalu, nie zdają się być wygórowane
  • Szczególne zainteresowanie wzbudziła cena schabu z kością
  • Więcej informacji o sportowcach w dziale Sport mPress

Kotlety schabowe to polskie narodowe danie. Choć Robert Makłowicz twierdzi inaczej – mianowicie nie uważa schabowego za danie kuchni polskiej, a za wytwór PRL-u. Ale nie o tradycyjnym, panierowanym kotlecie będzie dziś jednak mowa. W nowej restauracji, którą otworzył Robert Lewandowski, można dostać m.in. schabowy z kością. 

Nie uwierzycie, ile kosztuje jedno piwo w restauracji Magdy Gessler. Jak to możliwe?

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego. Schabowy w cenie czterech obiadów?

Choć ceny nie wydają się być szczególnie szokujące, wielu internautów już znalazło powody do narzekania. W komentarzach do oferty restauracji pojawiają się opinie, że zamiast schabowego u Roberta Lewandowskiego, można by zjeść 4 obiady w… barze mlecznym.

„Lewy” nowy lokal otworzył w poniedziałek. Nazywa się „Nine’s”, czyli – w wolnym tłumaczeniu – „lokal u dziewiątki”. Nine to po angielsku dziewięć, a właśnie z takim numerem na plecach występuje jeden z najlepszych napastników świata. To czteropiętrowy budynek znajdujący się w Warszawie, w którego skład wchodzą część restauracyjna oraz bar sportowy. Piłkarz Bayernu jest jednym z trzech właścicieli przybytku.

Restauracja, której jednym z właścicieli jest Robert Lewandowski, oferuje m.in. schab z kością za 39,90 zł. Poniżej kilka innych pozycji z menu:

Ceny restauracja Nines Robert Lewandowski Warszawa

Umówmy się: ceny nie są szokujące. Większość lokali w Warszawie stawia je na podobnym, a nawet wyższym pułapie. Często jednak są one przedmiotem dyskusji, gdy udziały w lokalu ma znana osoba. Często z zarzutami o zbyt wysokie ceny mierzyć musi się chociażby Magda Gessler

źródło: WP Sportowe Fakty

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...