Robert Lewandowski jednak zmieni klub?! Chelsea oferuje 50 milionów funtów

Brytyjski dziennik The Sun informuje o tym, że Chelsea poszukuje nowego napastnika. Jeśli Anglikom nie uda się ściągnąć Erlinga Haalanda, wtedy powalczą o Roberta Lewandowskiego.

Kilka dni temu podawaliśmy informację, że Chelsea chce zaoferować za Haalanda aż 150 milionów funtów. The Sun twierdzi jednak, że Anglicy nie przekonali Norwega do transferu i jego przejście wydaje się być mało prawdopodobne.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Mimo, że Chelsea triumfowała w Lidze Mistrzów w sezonie 2020/2021, to zespół potrzebuje wzmocnień. Thomas Tuchel chce sprowadzić nowego napastnika światowej klasy, ponieważ nie jest do końca zadowolony z Timo Wernera.

Z tego powodu angielski klub chciałby zobaczyć w swoich szeregach Roberta Lewandowskiego. Chelsea zdaje sobie sprawę, że ciężko będzie go wyciągnąć z Bayernu, dlatego oferuje za niego 50 milionów funtów. Kontrakt Polaka wygasa w 2023 roku, a mistrz Niemiec chciałby go przedłużyć.

Od kilku tygodni różne media podają plotki na temat Lewandowskiego. Polakiem znów zainteresowany jest Real Madryt, który chciał go sprowadzić już w 2014 roku. Także Manchester City szuka następcy Sergio Aguero, który przeniósł się do Barcelony.

Polski napastnik przebywa wciąż na wakacjach po nieudanych mistrzostwach Europy. Jeśli pozostanie w Bayernie, będzie to dla niego ósmy sezon w barwach klubu z Allianz Arena. Zdobył z nim m.in. siedem mistrzostw Bundesligi, cztery Puchary Niemiec i Ligę Mistrzów.

Najnowsze artykuły