Robert Lewandowski: „Tego lata miałem najlepsze wyniki w mojej karierze”

Robert Lewandowski udzielił wywiadu dziennikowi „Bild”, w którym wypowiedział się o momencie swojej kariery, w którym obecnie się znajduje. Polak uważa, że jest lepszy niż w ostatnich latach.

– Tego lata miałem najlepsze wyniki w mojej karierze. Jeśli przed rokiem miałem 27 lat, to teraz mam 25 lub 26. Moje statystyki w wieku 33 lat są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie tylko kondycja – powiedział Lewandowski.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Polak strzelił wczoraj dwa gole w wygranym przez Bayern 3:0 meczu pierwszej kolejki fazy grupowej przeciwko Barcelonie. Napastnik po raz kolejny pokazał, że znajduje się w znakomitej formie.

– Jestem o tym przekonany, że mogę grać na wysokim poziomie jeszcze co najmniej cztery lata. I dopiero potem zobaczę, co będzie dalej z moją karierą i jak długo ona jeszcze potrwa. W tej chwili nie złożę żadnych deklaracji – dodał Lewandowski.

Od lata trenerem Bayernu jest Julian Nagelsmann, który zastąpił Hansiego Flicka. Polski napastnik twierdzi, że ich współpraca układa się bardzo dobrze, a młody szkoleniowiec jest utalentowany i może dużo dać zespołowi mistrza Niemiec.

– Komunikacja między szkoleniowcem a drużyną jest bardzo dobra. Julian ma konkretne pomysły, plan, taktykę. Nie ma znaczenia, że jest tylko rok ode mnie starszy. Najważniejsze, że umie przekonać do siebie drużynę i wspólnie idziemy w tym samym kierunku – stwierdził Lewandowski.

Najnowsze artykuły