Roksana Węgiel pokazała się bez makijażu, ale w centrum uwagi znalazły się jej… stopy

Roksana Węgiel kontynuuje swój wypoczynek na Malediwach. Piosenkarka niedawno skończyła 18 lat i wybrała się na wakacje ze swoim ukochanym, Kevinem Mglejem. Wokalistka na bieżąco relacjonuje swój wyjazd, jedno ze zdjęć wywołało wiele nieprzychylnych komentarzy.

Roksana Węgiel jest znana w Polsce od dawna. Szersza publiczność miała okazję ją poznać przy okazji jej udziału w „The Voice Kids”. Kariera młodej wokalistki nabrała rozpędu, gdy zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Piosenkarka zrobiła się popularna, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Teraz jest już dorosła, niedawno skończyła 18 lat. Nowy związek Roxie wywołuje wiele emocji. Wokalistka związała się z o 8 lat starszym, autorem tekstów, Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel wypoczywa na Malediwach z Kevinem Mglejem

Nieprzychylne komentarze zazwyczaj dotyczą tego, że różnica w wieku partnerów jest spora. Liczna grupa fanów postrzega Roksanę Węgiel nadal jako małą dziewczynkę. Wiele emocji wywołał również fakt, że Kevin Mglej ma dziecko.

Zakochani nie wydają się przejęci komentarzami. Ich związek się rozwija, aktualnie wypoczywają wspólnie na Malediwach. Roksana Węgiel na bieżąco relacjonuje swój wyjazd w mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich zdjęć wywołało burzę w komentarzach. Co ciekawe, rozchodzi się o stopy wokalistki.

– Stópki takie sobie niestety – pisze jedna z fanek.

– Ale paluchy – dodaje kolejna.

– No szczerze grube te paluchy u stóp, dziwne jakieś takie – zwraca uwagę komentująca.

Spora ilość komentarzy skupiła się na stopach wokalistki. Roksana Węgiel nie odpowiedziała na komentarze, wydaje się nie być przejęta krytyką ze strony fanów.

Roksana Węgiel bez makijażu, stopy styczeń 2023

Roksana Węgiel bez makijażu, stopy styczeń 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx