Roksana Węgiel powiedziała co myśli o TVP

Maryla Rodowicz w jednym z ostatnich wywiadów skrytykowała politykę Telewizji Polskiej. Roksana Węgiel też ma swoje zdanie na ten temat. Młoda gwiazda często pojawia się w TVP i ma własną opinię w tym temacie.

Maryla Rodowicz udzieliła wywiadu, w którym wypowiada się niepochlebnie o TVP. Polska gwiazda w rozmowie z portalem „Plotek” nazwała Telewizję Polską „reżimówką”. Roksana Węgiel też jest związana z tym tematem, niejednokrotnie mogliśmy ją oglądać w TVP. Co młoda wokalistka o tym myśli?

Media obiegła plotka, że w związku z nowym wizerunkiem Roksany Węgiel, Telewizja Polska zrezygnowała ze współpracy z młoda gwiazdą. Mówi się, że piosenkarka miała być jedną z jurorek w programie „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Roksana Węgiel zwolniona z „You Can Dance”?

Okazuje się, że Roxie sama zrezygnowała z udziału w show. Przyznaje też, że nie czuła się dobrze w roli prowadzącej programu. Decyzja o odejściu należała do niej. Młoda gwiazda przyznała również, że nie widzi problemu w występowaniu w TVP.

– Mi zależy po prostu na dobrych koncertach i jeśli jest jakaś propozycja dobrego koncertu czy festiwalu, to ja w to wchodzę. Wszystko musi się opierać też na muzyce. Nie mam z tym problemu. Oczywiście nie biorę każdej propozycji. Jeśli coś mi odpowiada, to biorę w tym udział – powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z „Plotkiem”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx