Roksana Węgiel podziękowała TVP za współpracę. 17-latka mówi wprost: miałam dość

POPULARNE DZIŚ

Jeden z największych wokalnych talentów w naszym kraju, a zarazem zaskakująco dojrzała, wszechstronna prowadząca i prezenterka „z wyłączonym układem nerwowym”. Tak w ostatnim czasie postrzegaliśmy Roksanę Węgiel. 17-letnia Roxie podziękowała jednak za współpracę stacji TVP.

Gdybyśmy mieli po raz kolejny streszczać artystyczną drogę 17-latki pochodzącej z podkarpackiego Jasła, wielu czytelników mogłoby to przyprawić o mdłości. Oczywiste jest, że po triumfie w „The Voice Kids” przyszedł ogromny sukces na Eurowizji Junior w Mińsku. A później już poszło.

Dziś Roxie Węgiel to gwiazda pełną gębą. Mimo, że dopiero w styczniu przyszłego roku osiągnie pełnoletniość, już teraz może przebierać w ofertach od czołowych nadawców i majętnych sponsorów, którzy kolejne kontrakty reklamowe podsuwają je pod nos. Tym razem Roksana „podziękowała” Telewizji Publicznej.

Zaskakująca decyzja Roksany Węgiel. Zdradziła prawdziwy powód

Wygrywała talent-showy, a nawet miała wkrótce jeden z nich poprowadzić. Mowa oczywiście o „You Can Dance – Nowa Generacja„, gdzie mianowano ją współprowadzącą. Zdarzało jej się również prowadzić gale czy wykonywać inne zadania, jakie powierzali jej kolejni, coraz poważniejsi kontrahenci. W końcu jednak powiedziała „stop”.

Oficjalnie Roksana Węgiel podziękowała za współpracę Telewizji Publicznej. Wielu doszukiwało się podtekstów w decyzji dziewczyny. Sama Roxie szybko wyjaśniła jednak, co leżało u podstaw jej decyzji:

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego – wyjaśniła Węgiel.

POPULARNE DZIŚ: Biedronka odda ci pieniądze za zakupy. Jest decyzja UOKiK

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x