Roksana Węgiel zaręczona! Marcin Prokop komentuje

Informacja o zaręczynach Roksany Węgiel obiegła media w zawrotnym tempie. Młoda piosenkarka śmiało stawia kroki w dorosłość, w styczniu skończyła 18 lat. Marcin Prokop przyznał, że zna narzeczonego gwiazdy i postanowił wypowiedzieć się na jego temat.

Roksana Węgiel jest tegoroczną maturzystką, chwilę po zakończeniu egzaminów wyznała, że powiedziała „tak”. Wokalistka zaręczyła się z Kevinem Mglejem, który jest od niej starszy o 8 lat.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Młoda gwiazda wyjawiła tę informację za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na Instagramie zamieściła wpis, w którym mówi o miłości. Niektórzy są zaskoczeni decyzją Roxie, gdyż z Kevinem Mglejem tworzy związek od zeszłego roku.

– Kilka miesięcy temu powiedziałam „TAK”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś – napisała piosenkarka.

Roksana Węgiel powiedziała „tak”

Zaroiło się od komentarzy, większość fanów gratulowało młodej gwieździe, niektórzy natomiast twierdzili, że jest jeszcze za wcześnie na zaręczyny. Głos w sprawie postanowił zabrać nawet sam Marcin Prokop. Okazuje się, że dziennikarz zna ukochanego Roksany Węgiel.

– Pracowałem kiedyś z Kevinem przy jednym projekcie, bo jest współwłaścicielem agencji reklamowej. To bardzo miły i bardzo kumaty, bardzo zabawny chłopak, więc jeśli jest im razem dobrze, to trzymam kciuki za powodzenie tej relacji – wyznał Prokop.

Mateusz Hładki powiedział „czekamy na ślub, ale nie poganiamy”. Dziennikarz stwierdził, że zakochani nie powinni się tak śpieszyć.

– Wiesz, spokojnie, niech oni sobie jeszcze narzeczeństwem chwile pobędą – powiedział Marcin Prokop.

Co o tym wszystkim myślicie? Waszym zdaniem Roksana Węgiel powinna trochę poczekać ze ślubem?

Najnowsze artykuły