„Rolnik szuka żony 10”. Już wiadomo kiedy pierwszy odcinek!

POPULARNE DZIŚ

„Rolnik szuka żony” wraca do TVP! Już wkrótce będziemy mieli okazję poznać nowych bohaterów show randkowego Telewizji Polskiej. Wiadomo, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć pierwsze odcinki „Rolnik szuka żony 10”.

„Rolnik szuka żony” cieszy się wielką popularnością wśród widzów TVP. Show zgromadziło rzeszę wiernych fanów. Pierwsze odcinki mieliśmy okazję oglądać już w 2014 roku. Wszyscy spodziewali się 10 sezonu, gdyż mówiło się o naborze nowych uczestników.

Okazuje się, że już niedługo poznamy nowych bohaterów „Rolnik szuka żony 10”. Portal Wirtualne Media donosi, że w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 15.55 zostanie wyemitowany odcinek zerowy, w którym poznamy nowych uczestników.

Kiedy pierwsze odcinki „Rolnik szuka żony 10”?

Kiedy „Rolnik szuka żony” wróci na antenę TVP? Na pierwsze odcinki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Sezon 10 zobaczymy dopiero jesienią tego roku. Show będzie emitowane w tych samych godzinach co poprzednie sezony.

Sezon 9, „Rolnik szuka żony” był niezwykle udany. W finałowym odcinku zobaczyliśmy aż cztery szczęśliwe pary! Edycja 9 zaowocowała największą ilością związków w całej historii programu.

Dziś już wiemy, że nie wszystkie związki przetrwały do dnia dzisiejszego, dużo mówi się o rozstaniu Kasi i Tomka. Rolnik niedawno wypowiedział się na temat zakończenia relacji z Kasią i zapewnił, że rozstali się w przyjacielskich stosunkach.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x