Strona głównaRozrywka"Rolnik szuka żony 9". Tomek opowiada o rozstaniu z Kasią

„Rolnik szuka żony 9”. Tomek opowiada o rozstaniu z Kasią

Sezon 9, „Rolnik szuka żony” już dawno za nami, mimo tego widzowie nadal śledzą losy uczestników tej edycji. Gorącym tematem jest rozstanie Kasi i Tomka. Fani show randkowego TVP zastanawiają się, do czego doszło między zakochanymi. Tomek w końcu zabrał głos.

Tomek szukał miłości w 9 już edycji, „Rolnik szuka żony”. Na jego gospodarstwie o względy rolnika walczyły trzy kobiety. Zuzanna, Kasia i Martyna. Mężczyzna początkowo zainteresował się Zuzanną, a pozostałe uczestniczki odesłał do domu.

Widzowie mieli pewne uwagi do sposobu w jaki Tomasz pożegnał Kasie, mimo tego kobieta postanowiła dać mu drugą szansę. Relacja rolnika i Zuzanny nie przetrwała, a w finałowym odcinku mieliśmy okazję zobaczyć Tomka i Kasię jako parę.

„Rolnik szuka żony 9”. Tomek przerywa milczenie

Jednak po około 3 miesiącach zakochani ogłosili rozstanie. Początkowo zdjęcia Kasi i Tomka znikły z mediów społecznościowych, co dało widzom do myślenia. Po jakimś czasie obawy fanów potwierdziły się, relacja Tomka i Kasi jest już przeszłością.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Tomasz postanowił zabrać głos w tej sprawie. Od czasu ogłoszenia zakończenia jego związku z Kasią powstało mnóstwo plotek na ten temat. Rolnik wyznał, że rozstał się ze swoją partnerką w zgodzie.

– Ze względu, że od rozstania mojego i Kasi minął miesiąc a plotki i spekulacje wciąż trwają, chciałbym napisać parę słów. Razem z Kasią rozstaliśmy się w zgodzie, decyzja, że najlepszym wyjściem będzie się rozstać należała do Kasi. W naszym związku nie wydarzyła się żadna sensacja, która miałaby wpływ na nasze losy, prywatne powody takie rozwoju naszych rozmów chcemy zostawić dla siebie. Nie mam żalu wobec Kasi, dalej mam o niej bardzo dobre zdanie, dlatego nie umiem powiedzieć o niej czegoś negatywnego. Tak jak już Kasia pisała, życie toczy się dalej. Kasi życzę wszystkiego dobrego oraz szczęścia. Natomiast wszystkich śledzących nasze życie proszę o uszanowanie naszej prywatności oraz nierozpowszechnianie nieprawdziwych plotek na temat naszego rozstania. Dziękuję – napisał Tomasz w swoich mediach społecznościowych.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Ostatnie newsy