Rolnik szuka żony. Tomek i Kasia są już parą! Mężczyzna przekonał ją w nietypowy sposób

POPULARNE DZIŚ

Rolnik szuka żony 9. W 11 odcinku dziewiątej serii hitowego programu TVP doszło do nietypowego zdarzenia. Tomek i Kasia zostali parą. Mężczyzna jednak nie zaproponował tego kobiecie twarzą w twarz. 

Rolnik szuka żony to od kilku lat ramówkowy hit w ofercie TVP. Najnowszy odcinek przyniósł zaskakujące rozstrzygnięcia. Bo o ile pewnych zdarzeń stali widzowie mogli się spodziewać, o tyle poczynania niektórych uczestników można określić jako co najmniej zaskakujące.

Co wydarzyło się w 11. odcinku 9. serii programu, który od początku prowadzi Marta Manowska?

Martyniuk podbija stawkę? Wiemy, ile Zenek zarobi na Sylwestrze Marzeń TVP 2023

11. odcinek Rolnik szuka żony 9. Tomek i Kasia razem

W programie nastąpił swoisty zwrot akcji. Albowiem Tomasz K., nazywany przez fanów programu „Rolnik szuka żony” po prostu Tomkiem, wrócił do jednej z odrzuconych uczestniczek. To Kasia, której nie udało się wcześniej podbić jego serca. Co ciekawe, mężczyzna załatwił sprawę… telefonicznie.

Tomek dopiero co rozstał się z Zuzanną. W 11. odcinku 9 serii postanowił przekonać się, jak będzie mu u boku Katarzyny. Sama kobieta nie ma problemu z tym, że stała się niejako „drugim wyborem”. Powiedziała:

Nie mam do niego żalu […]. Jest tu u teraz i patrzymy w przyszłość.

Smutne słowa Sylwestra Maciejewskiego. „Muszę trochę pieniędzy uskładać”

W świetle kamer Tomek i Kasia udali się na randkę. Spotkanie nowo połączonej pary obfitowało w czułe gesty i zachowania, które zwiastują dłuższą relację. Pozostaje nam tylko życzyć wytrwałości i powodzenia.

W tym samym odcinku Adrianna bezceremonialnie wyznała miłość Michałowi. Nie zawiodła się, gdyż młody uczestnik programu „Rolnik szuka żony” odparł, że również ją kocha.

Najnowsze artykuły

2
0
Skomentuj ten artykułx
()
x