Romans Anny Lewandowskiej? Zamieściła niejednoznaczne zdjęcie

Anna Lewandowska i romans? Wielu przez długi czas pukało się w czoło. Dlaczego trenerka miałaby zdradzać mężczyznę, z którym związana jest od 16 lat, będącego dziś jedną z czołowych gwiazd światowego futbolu? W serwisie Instagram pojawiło się zdjęcie, które odbierane jest w tym kontekście różnie.

Tak głośno o Lewandowskich nie było od dawna. Co prawda media od co najmniej dekady śledzą każdy ich ruch. On jest przecież stałym bywalcem piłkarskich salonów, ona – najsłynniejszą polską (a ostatnio hiszpańską) WAGs. Ponadto trenerką personalną, a także businesswoman. Bardzo słynną nie tylko u nas, ale i w Niemczech, a jeszcze bardziej w Hiszpanii. Tam media dosłownie zakochały się w stylu bycia „Lewej”.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Teraz mamy jednak do czynienia z sytuacją znacznie poważniejszą, niż miesiące czy lata wcześnie. Bo nie chodzi tylko o dziennikarskie mrzonki na temat problemów w małżeństwie Anny i Roberta Lewandowskich. Pojawił się temat romansu, w jaki wdać się miała 35-letnia kobieta. Ostatnio sama najprawdopodobniej odniosła się do tych pogłosek, za pośrednictwem Instagrama. 

Niejednoznaczne zdjęcie na Instagramie: Lewandowska przeczy czy potwierdza?

Gdy w Polsce media szaleją, a fora pod publikacjami na temat romansu Lewandowskiej płoną, sama sportsmenka… bawi się Instagramem. Jak pamiętamy, kilka dni temu portale internetowe masowo zwracały uwagę na fakt, iż coraz częściej zarówno Robert Lewandowski, jak i jego żona, pokazują się publicznie bez obrączek na palcach. 

Dodatkowo, co opisywaliśmy również na mPress, Anna Lewandowska wrzuca na Instagram kolejne wpisy skupione wyłącznie na sobie. Nie odnosi się – podobnie jak kapitan reprezentacji Polski – do tematu kryzysu w ich związku czy właśnie zdrady, jakiej rzekomo miała dopuścić się małżonka gwiazdora FC Barcelony. 

„Lewa” zamieściła natomiast dość enigmatyczne zdjęcie. Które można by interpretować na kilka sposobów. Jeden z nich to odczytanie przekazu jako: – Hej! Nadal jesteśmy małżeństwem, a wam nic do tego. Jedna z z komentujących zasugerowała natomiast, że – chcąc uniknąć skandalu – żona najpopularniejszego polskiego piłkarza celowo opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać na jej palcu obrączkę.

„Co się stało w Barcelonie, tam pozostaje”. Plotki na temat romansu Lewandowskiej

Stało się to już po tym, jak kraj obiegły informacje na temat tego, iż małżonkowie przestali je nosić: 

Anna Lewandowska romans

Czy w Barcelonie faktycznie wydarzyło się coś, co stać się nie powinno? Czy Robert Lewandowski i jego żona chcą to ukryć przed opinią publiczną, chociażby z uwagi na fakt posiadania dzieci? Miejmy nadzieję, że wkrótce jednak utną te spekulacje. Na ten moment bowiem – nie wygląda to zbyt kolorowo. 

Najnowsze artykuły