„Sanatorium miłości 5”. Kto zostanie Królem i Królową Turnusu? Widzowie mają swoje typy

POPULARNE DZIŚ

Piąty sezon „Sanatorium miłości” przyciąga wielu widzów przed telewizory. Już coraz bliżej do finałowego odcinka show randkowego TVP. Kto zostanie Królem i Królową Turnusu? Widzowie mają już swoich faworytów.

Już wiadome, że ostatni odcinek „Sanatorium miłości 5” zostanie wyemitowany 5 marca o godzinie 21.20. Widzowie TVP1 czekają na ten dzień z zapartym tchem. W finałowym odcinku będziemy mieli okazję zobaczyć bal, na którym zostaną wybrani Król i Królowa Turnusu.

W ostatniej edycji show to zdarzenie zapewniło widzom i uczestnikom mnóstwo emocji. W czasie finałowego odcinka „Sanatorium miłości 4” mogliśmy zobaczyć zaręczyny jednej z par. Nawet to zdarzenie nie odwróciło uwagi widzów od wyboru Króla i Królowej Turnusu.

„Sanatorium miłości 5”. Kto zdobędzie koronę?

W poprzednim sezonie widzowie nie mieli problemu z poprawnym wytypowaniem Króla i Królowej. Zobaczymy jak będzie w sezonie 5. Fani „Sanatorium miłości” praktycznie od pierwszej chwili wytypowali Ulę, która szybko zdobyła sympatię widzów.

Mówi się też o Bożenie i Anicie. Jeżeli chodzi o Króla, widzowie widzą w jego roli Krzysztofa Nowakowskiego, który szybko podbił serca fanów „Sanatorium miłości 5”. W komentarzach widzowie rozważają też Zbyszka w tej roli. A waszym zdaniem? Kto zostanie Królem i Królową Turnusu w 5 sezonie, „Sanatorium miłości”?

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x