Strona głównaOpinieScheuring-Wielgus: Partia Razem popełniła błąd nie wchodząc do rządu

Scheuring-Wielgus: Partia Razem popełniła błąd nie wchodząc do rządu

Joanna Scheuring-Wielgus pojawiła się dzisiaj w programie „Rozmowa o 7:00”, nadawanym w radiu RMF FM. Polityk Nowej Lewicy wypowiedziała się między innymi na temat partii razem, która nie chciała wejść do rządu. 

O decyzji Razem negatywnie wyraziła się Joanna Scheuring-Wielgus podczas dzisiejszego wystąpienia w radiu. Jej zdaniem rezygnacja z udziału w rządzie była pomyłką ze strony partii. Podkreśliła również, że to była ich własna, suwerenna decyzja.

Scheuring-Wielgus jednocześnie zaznacza, że współpraca pomiędzy Lewicą a Razem trwa i nie została niczym zachwiana. 51-latka zaznacza, że poglądy i postulaty Nowej Lewicy oraz Razem są właściwie zbieżne.

– Partia Razem się od nas nie odkleiła, to jest nieuprawnione, by tak mówić. To jest ich decyzja, by nie wejść do rządu – powiedziała Scheuring-Wielgus.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Uważam, że popełnili błąd, ale cały czas są w klubie Lewicy, są z nami, współpracujemy. Tu się nic nie zmieniło – dodała posłanka.

Scheuring-Wielgus zapowiedziała, że chce stanąć na czele walki z pedofilią w kościele. Być może powstanie nawet komisja do spraw pedofilii, która będzie rozliczać potencjalnych przestępców seksualnych w sutannie.

Czytaj także:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy