Sebastian Fabijański zdradza, że Mateusz Murański próbował się z nim skontaktować przed śmiercią. Aktor nie zdążył mu odpisać

Wczoraj media obiegła informacja o śmierci Mateusza Murańskiego. 29- latek został odnaleziony w swoim mieszkaniu. Sebastian Fabijański twierdzi, że zawodnik Fame MMA próbował się z nim skontaktować przed śmiercią.

W środę 8 lutego, niespodziewanie pojawiła się informacja o śmierci Mateusza Murańskiego. Zaniepokojony członek rodziny zaalarmował odpowiednie służby, gdyż nie mógł się skontaktować z aktorem. Ciało 29-latka zostało odnalezione w jego mieszkaniu.

Biegły stwierdził, że do zgonu doszło bez udziału osób trzecich. Śmierć zawodnika Fame MMA wywołała poruszenie, wielu celebrytów skomentowało to smutne zdarzenie. Sebastian Fabiański w rozmowie z Jastrząb Post podzielił się odczuciami związanymi ze śmiercią Mateusza Murańskiego.

Sebastian Fabijański nie zdążył odpisać Mateuszowi Murańskiemu

Sebastian Fabijański poruszył temat hejtu i tego jak destrukcyjny dla osób znanych może on być. Zdradził też, że Mateusz Murański chciał się z nim skontaktować za pomocą swojego Instagrama. Aktor nie zdążył odpisać zawodnikowi.

– Robią filmiki takie, jakie chcą, upokarzając kogoś, poniżając, prowokując hejt i skazując osoby na ostracyzm społeczny, a to jest kosztowne, to boli, jeżeli z tylu stron dostajesz po gębie i z tylu stron nazywają ciebie takim, bądź takim to gdzieś to zapamiętujesz. Myślę, że gdzieś to zjawisko niestety jest tak zjadliwe, że będzie zbierać żniwa. (…) Nie poznaliśmy się face to face. Pisał do mnie na Instagramie, kiedy ogłoszono moją walkę i ja nie zdążyłem mu odpisać niestety – wspomina Sebastian Fabijański.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx