Sensacyjny powrót do Realu Madryt? Stary znajomy namawia Cristiano Ronaldo!

„El Chiringuito” przekazało wczoraj kolejne sensacyjne doniesienia transferowe. Według dziennikarzy tego programu, Carlo Ancelotti miał rozmawiać z Cristiano Ronaldo na temat jego ewentualnego powrotu do Realu Madryt.

Cristiano Ronaldo swoje najlepsze lata kariery spędził właśnie na Santiago Bernabeu. Florentino Perez sprowadził go w 2009 roku jako odpowiedź na tryplet zdobyty przez FC Barcelonę. Okazało się to świetnym ruchem, ponieważ Portugalczyk został legendą Królewskich.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Ronaldo grał w Realu w sumie przez dziewięć sezonów, podczas których wygrał m.in. dwa mistrzostwa Hiszpanii i cztery Ligi Mistrzów. Został też najlepszym strzelcem w historii klubu, trzy razy zdobywał tytuł króla strzelców LaLigi.

Ronaldo spotkał w Realu Carlo Ancelottiego, z którym wygrał Ligę Mistrzów w sezonie 2013/2014. W finale w Lizbonie Królewscy pokonali rywala zza miedzy Atletico, choć przegrywali do 92. minuty.

Tego lata Ancelotti ponownie przejął rolę pierwszego trenera Realu Madryt. I jak donosi „El Chiringuito”, Włoch miał skontaktować się z Cristiano Ronaldo w sprawie jego powrotu do stolicy Hiszpanii. Wiele mediów pisało już, że Portugalczyk szuka możliwości odejścia z Juventusu, dlatego być może taki ruch nie byłby niemożliwy.

Warto pamiętać, że Real Madryt cały czas pracuje nad transferem Kyliana Mbappe. „El Chiringuito” wczoraj pisało, że Francuz miał poprosił o rozmowę z właścicielem PSG i powiedzieć mu, że chce odejść do zespołu z Hiszpanii.

Najnowsze artykuły