Sławomir Zapała i Kajra odnieśli się do plotek o rozwodzie. Wyjaśnili też, z czego wynikają sprzeczki

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz odnieśli się do pogłosek, jakie krążyły ostatnio w sieci. Mowa o rozwodzie, rzekomo planowanym przez parę celebrytów. Wyjaśnili także, z czego wynikały ich sprzeczki, o których donosiły media.

Rozwód? Aż tak daleko miałyby zaprowadzić parę celebrytów ostatnie „problemy show-biznesowe”. Do pogłosek o planowanym rozstaniu Kajrowicz i Zapała odnieśli się wprost. Zapytał ich o to reporter branżowego serwisu Pomponik.pl. 

Gessler dodała selfie z ukochanym. Ale ludzie zwracają uwagę tylko na 1 szczegół

Przedmiotem analizy była i zresztą wciąż jest również pozycja – tak to nazwijmy – „zespołu” SŁAWOMIR w hierarchii polskiej sceny muzycznej. Słabnie ona z roku na rok, a kolejne utwory cieszą się coraz mniejszą popularnością. Nawet na mPress spekulowaliśmy na temat tego, że Sławomir Zapała może być zmuszony do chwilowej zmiany modelu biznesowego

Rozwód? Sławomir i Kajra wprost o planach na przyszłość

Problemy twórców polskiego „Rock-polo” miały doprowadzić aż do rozstania w życiu prywatnym. Plotki podsycane były przez wiele portali i kolorowych gazet. Również na mPress opisaliśmy sprzeczkę, do jakiej doszło pomiędzy nimi na scenie:

Zapała i Kajrowicz pokłócili się na scenie. Prowadząca musiała im przerwać

To tylko nadało rozpędu kolejnym spekulacjom. Wielu było już niemal pewnych, że Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz szykują papiery rozwodowe. W końcu jednak zostali „złapani” na ściance po koncercie w Mrągowie. Dziennikarz zapytał m.in. o to, skąd ostatnie sprzeczki, o których – jak wspominamy wyżej – rozpisywały się media. 

Kajra wyjaśniła to m.in. zbyt krótkim snem przed koncertem czy „długim czekaniem na rybę”. Dodała jednakowoż, że gdyby im już na sobie nie zależało, nawet by się nie sprzeczali. Żona Sławomira uważa, że w każdej zdrowej relacji kłótnie występują. – Powiedzieliśmy sobie „tak” 11 lat temu i nie mam zamiaru tego powtarzać z kimś innym – powiedziała Kajra. Sławomir wtórował jej w tej deklaracji:

https://www.youtube.com/watch?v=hFbIWngxTVI

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx