Upokarzające słowa Kajry o Sławomirze. „Co on ma w głowie?”

Sławomir Zapała i Kajra przed kilkoma laty byli na samym szczycie. Dziś ich popularność słabnie, a kolejne utwory nie stają się takimi hitami, jak chociażby te sprzed 5 czy 6 lat. Żona gwiazdora „rock polo” znów wbiła mu bolesną szpileczkę, w dodatku w oficjalnym wywiadzie.

Rock polo w okolicach 2017 roku podbiło serca Polaków. Zresztą „Miłość w Zakopanem” do dziś jest gigantycznym, legendarnym już przebojem kojarzącym się z latem. Niestety, im dalej w las tym trudniej. Magdalena Kajrowicz zaczyna tracić cierpliwość?

Agnieszka Holland pozwie TVP? Jest komentarz prawnika

Coraz głośniejsze są medialne spekulacje o tym, że Agnieszka Holland pozwie TVP. Miałoby do tego dojść w wyniku - zdaniem wielu - bezprawnego wykorzystania...

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Jej słowa rozrywają serce

Tak trudnego okresu Anna Lewandowska wraz z małżonkiem nie przechodzili od dawna. Lub też - gdyby się nieco głębiej zastanowić - prawdopodobnie nigdy. Dziś...

Dramat Natalii Szroeder. „Jedno potknięcie wystarczyło, to koniec”

Niezwykle smutna historia krótkiej, acz głośnej kariery Natalii Szroeder. 28-letnia dziś wokalistka (urodziła się w 1995 r.!) bardzo wiele traci. A traci to przez......

Oficjalnie Kajra i Sławomir Zapała od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jednakże w ostatnim czasie – szczególnie w dobie gasnącej popularności pary – media coraz częściej spekulowały o rzekomym konflikcie, który w ich związku eskaluje. 

Sławomir znów obrywa od żony. Kajra użyła mocnych słów

Kilka miesięcy temu sama Kajrowicz zaprzeczyła, jakoby planowali z Zapałą rozwód lub choćby rozstanie. Lecz nawet wówczas używała ironicznych, acz z lekka niegrzecznych określeń wobec swojego męża. Teraz natomiast… wprost skrytykowała najnowszy utwór, który wypuścił Sławomir.

Żonie Sławomira niespecjalnie podoba się tekst utworu. Raz jeszcze wypomniała partnerowi szybkie przemijanie i rzekomy wpływ tego zjawiska na jego twórczość. – Ja już założyłam, że to jest kryzys wieku średniego i że ta piosenka jest przekroczeniem tego kryzysu i tego, co on ma w głowie – powiedziała Agnieszce Matrackiej.

Przypomnijmy, że rzeczoną piosenkę – „Cudowronek” – Sławomir pokazał światu z okazji swoich 40. urodzin. Czy krytyka żony go nie dotyka? A może to umówiona strategia, by na nowo ściągnąć na parę zainteresowanie mediów?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły