Syn Soni Bohosiewicz kończy 14 lat. „Niebezpieczna jazda samochodem, seks bez zabezpieczeń i eksperymentowanie z alkoholem”

Sonia Bohosiewicz dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Teraz, gdy jej syn kończy 14 lat zdradziła internautom, że ma pewne obawy związane z dorastaniem chłopca.

Sonia Bohosiewicz ma dwójkę dzieci. Jej synowie to 14 letni Teodor i 10 letni Leonard. Ojcem chłopców jest Paweł Majewski, syn reżysera Janusza Majewskiego. Para długo sprawiała wrażenie szczęśliwych, ale jakiś czas temu media obiegła informacja o ich rozwodzie.

Małżonkowie żyli wspólnie przez 14 lat. Rozwód odbył się z dala od blasku fleszy w czerwcu 2022 roku. Od jakiegoś czasu krążyły plotki o pogorszeniu się relacji małżonków, ale nikt nie spodziewał się, że ich związek został definitywnie zakończony.

Sonia Bohosiewicz boi się o syna. „Podejmowanie ryzyka przez nastolatki jest biologicznie zaprogramowane”

Sonia Bohosiewicz chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na Instagramie obserwuje ją ponad 350 tysięcy internautów. Syn aktorki, Teodor skończył właśnie 14 lat. Gwiazda dzieli się swoimi obawami związanymi z dorastaniem syna.

Sonia Bohosiewicz mówi, że 14 lat to graniczny wiek, gdzie człowiek się znacząco zmienia. Zaniepokojona jest tym, że w tym wieku ludzie są bardziej niż kiedykolwiek, skłonni do podejmowania ryzyka.

– Początek dojrzewania naznacza eksplozja ryzykownych zachowań – od niebezpiecznej jazdy samochodem, przez seks bez zabezpieczeń i eksperymentowanie z alkoholem – pisze Sonia Bohosiewicz w swoich mediach społecznościowych.

Zaniepokojona matka zaprosiła swoich fanów do dyskusji, poprosiła rodziców, którzy przez to przechodzili o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Prośba Soni Bohosiewicz zaowocowała masą komentarzy od rodziców dzieci w podobnym wieku do jej syna. Aktorka dodała jeszcze kilka słów od siebie.

– A ja myślę, że będzie ciekawie, śmiesznie i blisko. Już się cieszę na nasze dalsze przygody, podróże, miejsca, emocje. I nawet jeśli porwie nas hormonalny rollercoaster, to będziemy tam razem, a to najważniejsze – dodała Sonia Bohosiewicz.

Sonia Bohosiewicz boi się o swojego syna, Teodor kończy 14 lat styczeń 2023 Sonia Bohosiewicz boi się o swojego syna, Teodor kończy 14 lat styczeń 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx