Sousa podjął decyzję. Będzie wielki powrót do reprezentacji!

Portal „Interia” twierdzi, że na listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski Paulo Sousa powoła wreszcie Arkadiusza Milika, który przez ostatnie miesiące miał problemy ze zdrowiem.

Arkadiusz Milik mógł mówić o dużym pechu, gdy pod koniec minionego sezonu doznał kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry na mistrzostwach Europy. Polak nie mógł też wystąpić w meczach kadry we wrześniu i październiku.

Napastnik powoli wraca do gry w barwach Marsylii. Do tej pory wszedł z ławki w meczu Ligue 1 i Ligi Europy. Do najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski jest jeszcze trochę czasu, dlatego Milik zdąży złapać trochę rytmu meczowego.

Według portalu „Interia”, Paulo Sousa podjął już decyzję o tym, by powołać Milika na mecze z Andorą (12 listopada) i Węgrami (15 listopada). Szczególnie to drugie spotkanie będzie niezwykle ważne dla Biało-Czerwonych w kontekście walki o awans na mistrzostwa świata.

Wydaje się, że Paulo Sousa wreszcie będzie miał do dyspozycji większą liczbę zawodników w ataku. W ostatnim czasie po kontuzji wrócił także Krzysztof Piątek, który zagrał nawet 45 minut w październikowym meczu z San Marino.

Arkadiusz Milik po raz ostatni grał w kadrze w przegranym 1:2 spotkaniu z reprezentacją Anglii na Wembley. W sumie wystąpił w 59 meczach w zespole Biało-Czerwonych.

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...