Strona głównaRozrywkaBardzo zły stan Sylwii Peretti. Opublikowała druzgocący opis sytuacji

Bardzo zły stan Sylwii Peretti. Opublikowała druzgocący opis sytuacji

Sylwia Peretti, która straciła syna w wypadku samochodowym latem ubiegłego roku, jest obecnie w bardzo złym stanie. Na światło dzienne wyszły informacje, które mrożą krew w żyłach. Głos zabrała sama zainteresowana, co czyni rzadko.

W nocy z 14 na 15 lipca ubiegłego roku w Krakowie doszło do koszmarnego wypadku. Samochód marki renault prowadzony przez Patryka Peretti – syna celebrytki znanej głównie z serialu „Królowe życia” – niemal doszczętnie roztrzaskał się o Most Dębnicki.

Żadna z osób podróżujących tym pojazdem nie uszła z życiem. Będący pod wpływem alkoholu 24-letni Patryk zabrał ze sobą „na tamten świat” trójkę swoich znajomych. Mimo to Sylwia Peretti do dziś nie znalazła odpowiedzi na pytanie, kto w tym wszystkim zawinił.

Fatalny stan Sylwii Peretti

Tragedia w oczywisty sposób wstrząsnęła matką sprawcy. Tym bardziej, że jest ona osobą publiczną. Ponadto w tamtym czasie była znacznie bardziej aktywna w mediach, niż dziś.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

O sprawie trąbiły zatem media w całym kraju. Nie dając zrozpaczonej matce ani chwili wytchnienia. Dziś jednak sama się uzewnętrznia, być może poszukując w tym odreagowania. W końcu ileż można trwać w tak dojmującej izolacji.

Na swoim profilu w serwisie Instagram Sylwia Peretti… zwraca się do swojego nieżyjącego syna. „Być mamą Anioła, to nie to samo co być na codzień zwyczajną mamą. Być mamą Anioła, to nie dotykać, nie móc przytulać, znikać we łzach. Być mamą Anioła, to zdjęcie trzymać pytając siebie czyja to wina…” – snuje refleksje Sylwia Peretti.

Pod koniec wpisu w istocie zwraca się bezpośrednio do Patryka, którego tak bardzo jej brakuje, „Być mamą Anioła za nieba bramą to nie usłyszeć – „kocham cię mamo…” […] Kocham cię Synek! Dzieli nas tylko czas…” – kwituje zrozpaczona kobieta.

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Ostatnie newsy