Strona głównaMediaStanowski nie dowierza, Janoszek znowu to zrobiła. "Niemożliwa jest"

Stanowski nie dowierza, Janoszek znowu to zrobiła. „Niemożliwa jest”

Jeszcze kilka tygodni temu mogło się wydawać, że „podkoloryzowana” kariera Natalii Janoszek dobiegła końca. Demaskatorski materiał na jej temat, który przygotował z dużą starannością Krzysztof Stanowski, zrównał rzekomą gwiazdę Bollywood z ziemią. Słynna bielszczanka jednak nie odpuszcza. Mało tego, siłowo brnie w to dalej. 

Po tym, jak Stanowski opublikował jeden z najpopularniejszych polskich reportaży ostatnich lat w serwisie YouTube, Natalia Janoszek stosunkowo długo milczała. Jedni spekulowali: „załamała się”. Przecież właśnie wyszło na jaw, że cała jej sława i bolywoodzka oraz hollywoodzka kariera to stek zmyślonych bzdur. Inni mieli nadzieję: „zrozumiała błąd, posypała głowę popiołem”. Niestety, żadna z tych tez nie okazała się prawdziwa. 

TAKICH zdjęć Pajączkowskiej nie widział prawie nikt. Panowie, lepiej usiądźcie

Albowiem wszystko wskazuje na to, że Natalia postanowiła burzę przeczekać. Nie zabrała głosu w sprawie, nie przyznała się do gigantycznej liczby przekłamań i manipulacji, nie zrobiła nic. Wróciła natomiast do robienia tego, za co niczym walec niedawno rozjechał ją na Kanale Sportowym Krzysztof Stanowski. Dziś na Twitterze ten znany dziennikarz nie był w stanie ukryć szoku związanego z tym, co znów zrobiła Janoszek.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Natalia Janoszek znowu to zrobiła. Stanowski komentuje w kilku słowach

W opublikowanym końcem lipca na Kanale Sportowym materiale, Natalia Janoszek została nie tyle zdemaskowana, co upokorzona. Krzysztof Stanowski udowodnił jej multum kłamstw. Zobrazował, w jak bezczelny sposób oszukiwała polskich dziennikarzy i opinię publiczną. Wskazał, w jak fatalnych filmach grała i – co gorsza – jak marginalne role. 

Jednym z nich – oprócz legendarnego już „Chicken Curry Law” – była produkcja o tytule „The Swing Of Things”. Jeden z najgorzej ocenianych filmów w historii amerykańskiego kina. W którym zresztą – co wiemy z poniższego materiału – Janoszek była nie do dostrzeżenia. 

Po tym wszystkim, Natalia Janoszek poleciała do Norwegii. Nie, nie do normalnej pracy, by z dala od kraju, w którym nabijają się z niej miliony ludzi uczciwie zarabiać pieniądze. Ona znów pojawiła się, w kolejnym kraju, jako gwiazda Hollywood i Bollywood!

– Niemożliwa jest. Tym razem poleciała do Norwegii ze swoim życiorysem i rolą w „The Swing of Things” – skomentował w sobotnią noc wątpliwej jakości grafikę z wizerunkiem Natalii Janoszek Krzysztof Stanowski.

Opcje rozważamy różne. Przede wszystkim taką, że ta kobieta jest nienaturalnie wręcz odporna na krytykę, tudzież nie odczuwa obaw przed konfrontowaniem jej kłamstw z rzeczywistością. Druga teza, jaka chodzi nam po głowie to to, że Natalia Janoszek faktycznie wierzy w to, co opowiada. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż nadal w to wszystko brnie? 

Inne ciekawe artykuły:

  1. TAKICH zdjęć Pajączkowskiej nie widział prawie nikt. Panowie, lepiej usiądźcie
  2. Biedronka wprowadziła wyczekiwaną opcję. Teraz ludzie awanturują się przy kasach
  3. Bankomat „zjadł” mu blisko 2 tys. zł! To, co usłyszał w PKO BP zwaliło go z nóg
Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy