Stanowski nie dowierza, Janoszek znowu to zrobiła. „Niemożliwa jest”

Jeszcze kilka tygodni temu mogło się wydawać, że „podkoloryzowana” kariera Natalii Janoszek dobiegła końca. Demaskatorski materiał na jej temat, który przygotował z dużą starannością Krzysztof Stanowski, zrównał rzekomą gwiazdę Bollywood z ziemią. Słynna bielszczanka jednak nie odpuszcza. Mało tego, siłowo brnie w to dalej. 

Po tym, jak Stanowski opublikował jeden z najpopularniejszych polskich reportaży ostatnich lat w serwisie YouTube, Natalia Janoszek stosunkowo długo milczała. Jedni spekulowali: „załamała się”. Przecież właśnie wyszło na jaw, że cała jej sława i bolywoodzka oraz hollywoodzka kariera to stek zmyślonych bzdur. Inni mieli nadzieję: „zrozumiała błąd, posypała głowę popiołem”. Niestety, żadna z tych tez nie okazała się prawdziwa. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

TAKICH zdjęć Pajączkowskiej nie widział prawie nikt. Panowie, lepiej usiądźcie

Albowiem wszystko wskazuje na to, że Natalia postanowiła burzę przeczekać. Nie zabrała głosu w sprawie, nie przyznała się do gigantycznej liczby przekłamań i manipulacji, nie zrobiła nic. Wróciła natomiast do robienia tego, za co niczym walec niedawno rozjechał ją na Kanale Sportowym Krzysztof Stanowski. Dziś na Twitterze ten znany dziennikarz nie był w stanie ukryć szoku związanego z tym, co znów zrobiła Janoszek.

Natalia Janoszek znowu to zrobiła. Stanowski komentuje w kilku słowach

W opublikowanym końcem lipca na Kanale Sportowym materiale, Natalia Janoszek została nie tyle zdemaskowana, co upokorzona. Krzysztof Stanowski udowodnił jej multum kłamstw. Zobrazował, w jak bezczelny sposób oszukiwała polskich dziennikarzy i opinię publiczną. Wskazał, w jak fatalnych filmach grała i – co gorsza – jak marginalne role. 

Jednym z nich – oprócz legendarnego już „Chicken Curry Law” – była produkcja o tytule „The Swing Of Things”. Jeden z najgorzej ocenianych filmów w historii amerykańskiego kina. W którym zresztą – co wiemy z poniższego materiału – Janoszek była nie do dostrzeżenia. 

Po tym wszystkim, Natalia Janoszek poleciała do Norwegii. Nie, nie do normalnej pracy, by z dala od kraju, w którym nabijają się z niej miliony ludzi uczciwie zarabiać pieniądze. Ona znów pojawiła się, w kolejnym kraju, jako gwiazda Hollywood i Bollywood!

– Niemożliwa jest. Tym razem poleciała do Norwegii ze swoim życiorysem i rolą w „The Swing of Things” – skomentował w sobotnią noc wątpliwej jakości grafikę z wizerunkiem Natalii Janoszek Krzysztof Stanowski.

Opcje rozważamy różne. Przede wszystkim taką, że ta kobieta jest nienaturalnie wręcz odporna na krytykę, tudzież nie odczuwa obaw przed konfrontowaniem jej kłamstw z rzeczywistością. Druga teza, jaka chodzi nam po głowie to to, że Natalia Janoszek faktycznie wierzy w to, co opowiada. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż nadal w to wszystko brnie? 

Inne ciekawe artykuły:

  1. TAKICH zdjęć Pajączkowskiej nie widział prawie nikt. Panowie, lepiej usiądźcie
  2. Biedronka wprowadziła wyczekiwaną opcję. Teraz ludzie awanturują się przy kasach
  3. Bankomat „zjadł” mu blisko 2 tys. zł! To, co usłyszał w PKO BP zwaliło go z nóg

Najnowsze artykuły