Świetne wiadomości dla fanów „Rancza”. Zaskoczeni są nawet pracownicy TVP

Fani serialu „Ranczo” mają powody do radości. Jak bowiem wiadomo, kilka tygodni temu powtórki ich ulubionego serialu powróciły na antenę TVP. Teraz media branżowe obiegają kolejne dobre wieści dotyczące kultowej produkcji.

Dzieło Wojciecha Adamczyka debiutowało w Telewizji Publicznej w 2006 roku. Niemalże z miejsca stało się hitem w ofercie publicznego nadawcy. Gwiazdorska obsada, życiowe wątki, przyjemny klimat serialu – wszystko to czynniki, które sprawiły, że trudno dziś wskazać osobę, która nie lubiłaby zawiesić oka na archiwalnych odcinkach „Rancza„.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Wielkim marzeniem sympatyków serialu jest wznowienie prac nad nowymi odcinkami. Jeszcze trzy lata temu te plany były realne. Miał nawet być gotowy scenariusz nowego sezonu. W międzyczasie jednak wszystko się skomplikowało. Ponadto znacząca część aktorów odgrywających ważne role zmarła. Np. Paweł Królikowski (Kusy) czy Franciszek Pieczka (Stach Japycz). Jeszcze wcześniej (w 2018) zmarł scenarzysta – Robert Brutter.

Ranczo znów stało się hitem

W związku z powyższymi tragediami wielu uznało, że szanse na powstanie nowych odcinków serialu „Ranczo” są już zerowe. Podobną opinię, z nieskrywanym żalem, w licznych wywiadach powielali również prominentni aktorzy, jak Cezary Żak, Artur Barciś, Bogdan Kalus (Hadziuk) czy Sylwester Maciejewski (Solejuk).

W sieci pojawiają się jednak spekulacje, że nowy (powołany we wrześniu ubiegłego roku) prezes TVP, Mateusz Matyszkowicz, chce zareagować na świetną oglądalność powtórek w zaskakujący sposób. Mianowicie ma on rozważać ponowne zweryfikowanie przez Radę Programową gotowych, ale niezrealizowanych scenariuszów nowych odcinków serialu „Ranczo”. W ten sposób publiczny nadawca wyszedłby naprzeciw oczekiwaniom publiczności i wydatnie polepszył mocno „kulejący” wizerunek TVP.

Codzienne powtórki kultowego serialu „Ranczo” po ponad miesiącu emisji ogląda średnio 484 tys. widzów – wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Stare epizody, które na pamięć zna każdy fan produkcji, oglądają się zatem świetnie. Przewiduje się, że nowe odcinki gromadziłiby nawet 4-krotnie większą widownię. Co zrobi TVP? Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne komunikaty w tej sprawie.

Najnowsze artykuły