Świetny bieg polskiej sztafety mieszanej, pobiła rekord Europy!

Polska mieszana sztafeta 4×400 metrów w znakomitym stylu wygrała swój bieg eliminacyjny pobijając przy tym rekord Europy czasem 3:10,43. Nasi reprezentanci będą mieli szansę zdobyć medal w finale konkurencji.

Polacy w dzisiejszym półfinale wystartowali w składzie: Dariusz Kowaluk, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Kajetan Duszyński. Na pierwszej zmianie Biało-Czerwoni znajdowali się na czwartej pozycji, ale już na następnej wyszli na prowadzenie za sprawą Baumgart-Witan.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Trzecia w kolejności Hołub-Kowalik osiągnęła jeszcze wyraźniejszą przewagę, którą do mety utrzymał Duszyński. Polacy osiągnęli znakomity czas, bijąc rekord Polski i rekord Europy. W takiej formie nasza drużyna może powalczyć o medal w finale, który odbędzie się jutro o godzinie 14:35.

Polacy stracili bardzo trudnych rywali w pierwszym półfinale. Ten bieg został wygrany przez reprezentację Stanów Zjednoczonych, ale została ona zdyskwalifikowana za przekroczenie linii podczas zmian.

– Ten rekord przetrwa tylko 24 godziny. Jutro będzie taki ogień, że aż boję się myśleć o tym, co się tutaj wydarzy – powiedziała na gorąco po wyścigu Hołub-Kowaluk.

Najnowsze artykuły