Szalony finał okna transferowego! Barcelona znów wzmocniła Atletico

Antoine Griezann został wypożyczony do Atletico Madryt, a w jego miejsce trafił Luuk de Jong. Były to ostatnie operacje, które zostały przeprowadzone przed zakończeniem okna transferowego w Hiszpanii.

Ostatni dzień był niezwykle emocjonujący dla kibiców, choć nie rozgrywano wtedy żadnych meczów. Wszystko dzięki zakończeniu okna transferowego w większości lig europejskich. Najwięcej działo się w Hiszpanii, a konkretnie w Barcelonie.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Najpierw „Duma Katalonii” sprzedała Ilaixa Moribę do RB Lipsk i Emersona Royala do Tottenhamu. Dyrekcja klubu pracowała także nad wzmocnieniami linii ataku. Pojawiały się plotki dotyczące m.in. Edinsona Cavaniego, Cedrica Bakambu i Luuka de Jonga.

Na kilka godzin przed zakończeniem okienka dochodziło coraz więcej plotek, że Barcelona rozmawia także z Atletico w sprawie wypożyczenia Antoine’a Griezmanna. Choć wydawało się to mało prawdopodobne, to temat podjął także bardzo dobrze poinformowany Fabrizio Romano.

Godziny mijały, a do końca okna pozostawały już minuty. Atletico nie chciało sprowadzić Griezmanna przed uprzednim wypożyczeniu Saula do Chelsea, a ta transakcja przeciągała się. Do północy żaden z klubów nie opublikował oficjalnego komunikatu i wydawało się, że temat upadł.

Jednak okazało się, że ostatecznie Saul trafił do Chelsea (dokumenty zostały podpisane o 23:57), Antoine Griezmann do Atletico, a Luuk de Jong do Barcelony (Barcelona zamknęła obydwie operacje o 23:59). Jeśli chodzi o Francuza, to klub z Madrytu ma rzekomo obowiązek wykupienia go za 40 milionów euro.

Najnowsze artykuły