Strona głównaOpinieSzymon Hołownia o śmierci męża Justyny Kowalczyk

Szymon Hołownia o śmierci męża Justyny Kowalczyk

Cała Polska składa kondolencje Justynie Kowalczyk. W czwartek świat obiegły tragiczne informacje o śmierci ukochanego męża znanej narciarki. Sama sportsmenka – co oczywiste – bardzo to przeżyła. Głosy wsparcia płyną nawet od polityków.

Wczoraj rano potwierdziły się bardzo smutne doniesienia. Mąż Justyny Kowalczyk nie żyje. 38-letni Kacper Tekieli zaginął w szwajcarskich Alpach.

Szymon Hołownia wspiera Justynę Kowalczyk

Nie tylko postronni internauci, ale i politycy ślą słowa wsparcia do wdowy po Kacprze Tekielim. Wpisy w mediach społecznościowych zamieścił między innymi Szymon Hołownia – lider Polski 2050. Jak przyznaje – sam nie może uwierzyć w to, co się stało.

– Od rana nie mogę zmieścić w sercu ani w głowie tej strasznej wiadomości… Pani Justyno – nigdy się nie spotkaliśmy, ale zawsze kibicowałem Pani, kibicowałem Waszej wspaniałej Rodzinie, o której tak wspaniale opowiadaliście światu, tyle energii, tyle inspiracji… – rozpoczął były gwiazdor TVN.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Dziś tym bardziej – sercem z Wami, z Panią, z Państwa synem… W najserdeczniejszych myślach i w modlitwie. Moja córka jest tylko odrobinę młodsza od Hugo… Przytulamy Was całą rodziną – skwitował Hołownia.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

„Mecenas Kaszewiak prawie płacze”. Cyrk w najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera”

Niedawno w jednym z odcinków popularnego programu "Sprawa dla reportera" mieliśmy prawdziwie absurdalną sytuację z udziałem kobiety, która...

Ostatnie newsy