Szymon Hołownia o śmierci męża Justyny Kowalczyk

Cała Polska składa kondolencje Justynie Kowalczyk. W czwartek świat obiegły tragiczne informacje o śmierci ukochanego męża znanej narciarki. Sama sportsmenka – co oczywiste – bardzo to przeżyła. Głosy wsparcia płyną nawet od polityków.

Wczoraj rano potwierdziły się bardzo smutne doniesienia. Mąż Justyny Kowalczyk nie żyje. 38-letni Kacper Tekieli zaginął w szwajcarskich Alpach.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Szymon Hołownia wspiera Justynę Kowalczyk

Nie tylko postronni internauci, ale i politycy ślą słowa wsparcia do wdowy po Kacprze Tekielim. Wpisy w mediach społecznościowych zamieścił między innymi Szymon Hołownia – lider Polski 2050. Jak przyznaje – sam nie może uwierzyć w to, co się stało.

– Od rana nie mogę zmieścić w sercu ani w głowie tej strasznej wiadomości… Pani Justyno – nigdy się nie spotkaliśmy, ale zawsze kibicowałem Pani, kibicowałem Waszej wspaniałej Rodzinie, o której tak wspaniale opowiadaliście światu, tyle energii, tyle inspiracji… – rozpoczął były gwiazdor TVN.

– Dziś tym bardziej – sercem z Wami, z Panią, z Państwa synem… W najserdeczniejszych myślach i w modlitwie. Moja córka jest tylko odrobinę młodsza od Hugo… Przytulamy Was całą rodziną – skwitował Hołownia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły