Szymon Hołownia: oto droga do odsunięcia PiS od władzy

Szymon Hołownia opublikował przed chwilą w swoich mediach społecznościowych wynik najnowszego sondażu z jednoznacznym komentarzem. Zdaniem założyciela Polski 2050, to właśnie jego ugrupowanie odegra kluczową rolę w nadchodzących wyborach.

Jeszcze kilka lat temu apolityczny prezenter telewizyjny, jeden ze współprowadzących „Mam Talent” w TVN. Dziś – wzięty polityk, lider jednego ze znaczących ugrupowań opozycyjnych. Hołownia w szczycie kampanii jest bardzo dobrej myśli. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Polityk opublikował wyniki sondażu, w którym jego frakcja uzyskała aż 14,7 proc. poparcia, ustępując jedynie Prawu i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej. To najwyższy wynik ugrupowania powołanego do życia przez Szymona Hołownię w bieżącej kampanii. 

– Trzecia droga prowadzi prosto do odsunięcia PiS od władzy! – skomentował zachwycony Hołownia. Lider Polski 2050 nawiązał do faktu, iż – według przywołanego sondażu – jego partia jest obecnie trzecią siłą polityczną w kraju.

Wszystko oczywiście zweryfikują jesienne wybory parlamentarne. Przypomnijmy, że do urn wyborczych Polacy udadzą się w październiku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły