Tak prowokują przeciwnicy PiS-u. Oto, co starsza pani krzyczała do policji (WIDEO)

W świat już wielokrotnie poszedł przekaz o tym, że polska policja pacyfikuje i bije kobiety. Rzadko jednak przedstawiany jest kontekst i pokazywane to, co działo się przed interwencją służb. Dziś natomiast sieć obiega nagranie z Krakowa, na którym widać jak pani wręcz domaga się tego typu działań od funkcjonariuszy.

Wizyta prezesa Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie, jak w większości miast, wzbudziła ogromne emocje. W piątek zwolennicy rządu chcieli spotkać się z szefem czołowej partii. Z kolei sympatycy opozycji… no właśnie.

Kaczyński w Krakowie i kobieta-prowokatorka (listopad 2022) – WIDEO

Do – tak to nazwijmy – kontrpikiet w obliczu wizyt Jarosława Kaczyńskiego w kolejnych miastach, zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Opozycja organizuje je regularnie. Do czego ma oczywiście pełne prawo. Sęk w tym, że celem pewnych osób jest sprowokowanie policji do użycia siły. Wkoło, rzecz jasna, pełno kamer.

– Pałę wyciąg! Gaz wyciąg! Przecież tego chcesz! Rób k..wa, rób! – krzyczała kobieta w kierunku policyjnego kordonu.

Ktoś inny dodał w kierunku policjanta: „ZOMO-wcu”. „Niestety” jednak funkcjonariusze nie dali się sprowokować. Stąd też nagrania obrazujące, jak polscy policjanci znęcają się nad kobietami nie obiegną po raz kolejny zachodnich mediów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx