Smutne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Wydawało się, że gwiazda „M jak miłość” najgorsze ma już za sobą

Pojawiły się kolejne smutne doniesienia na temat Teresy Lipowskiej. 85-letnia aktorka od ponad dwóch dekad gra w kultowym już serialu TVP – „M jak miłość”. Rzeczone informacje nie dotyczą już jednak poruszającego wywiadu, jakiego udzieliła kilka dni temu na temat swojej przeszłości. Docierają do nas natomiast wieści na temat poważnej lub „skomplikowanej” choroby.

POPULARNE DZIŚ: Maryla Rodowicz i koniec kariery? „To będzie nostalgiczny Sylwester”

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Wiele informacji na temat Teresy Lipowskiej pojawia się w ostatnim czasie w mediach. Zarówno – co oczywiste – w pismach kolorowych, jak i w portalach internetowych. To aktorka ciesząca się powszechnym szacunkiem i sympatią.

Problemy gwiazdy „M jak miłość”. Lipowska walczy z poważną chorobą?

Dziś chodzi o jej stan zdrowia. Pierwsze niepokojące sygnały pojawiały się już w 2018 roku, jednak wówczas – po niedługim pobycie w szpitalu – aktorce udało się odzyskać sprawność.

W tamtym czasie o sprawie szeroko informowały media, jak chociażby show-biznesowy portal Pomponik. Natomiast tym razem udało nam się dotrzeć jedynie do zdawkowych, w dodatku nieoficjalnych informacji na temat tego, co dzieje się z Teresą Lipowską. 

Otóż kilka tygodni temu miały powrócić jej problemy z nerkami. Przejawia się nieznośny ból właśnie w ich okolicach. Nawet wpływowym dziennikarzom mediów plotkarskich nie udało się ustalić, na ile groźne są te dolegliwości. Tego dowiemy się najpewniej w najbliższych tygodniach. Legendzie M jak miłość życzymy oczywiście jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły