To koniec! Iga Świątek odpadła z Paulą Badosą

Iga Świątek przegrała z Paulą Badosą 3:6, 6:7 w 2. rundzie tenisowego turnieju na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. To oznacza, że nasza najlepsza polska zawodniczka odpadła i nie zobaczymy jej już w dalszej rywalizacji.

W pierwszej rundzie turnieju olimpijskiego Hiszpanka pokonała silną Francuzkę Kristinę Mladenovic 6:7 (4-7), 6:3, 6:0. Polka przystępowała do tego pojedynku po wygranej z Moną Barthel 6:2, 6:2.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Mecz z Badosą rozpoczął się dla Igi Świątek dość dobrze, ale potem zaczęły się nerwy. Badosa popełniała mniej błędów i była skuteczna podczas serwisu. Polka przegrała pięć gemów z rzędu i całego seta 3:6.

Iga Świątek czuła presję i jej drugi set również nie wyglądał dobrze. Pojawiały się niepotrzebne błędy, które wykorzystywała Hiszpanka. Choć Polka przełamała rywalkę, ta odpowiedziała tym samym i do zwycięstwa w secie był potrzebny tie-break.

Badosa rozpoczęła decydującego gema od prowadzenia 3:0. Z taką stratą sytuacja Świątek była bardzo trudna. Polka nie była w stanie obronić trzech piłek meczowych i przegrała drugiego seta, a w konsekwencji cały mecz.

Iga Świątek będzie miała szansę pokazać się jeszcze w Tokio podczas turnieju miksta. Zawody w tej konkurencji rozpoczną się 28 lipca.

Najnowsze artykuły