Katarzyna Cichopek pije pożegnalną kawę. To już koniec!

POPULARNE DZIŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzali czas we Włoszech. Para wraz dziećmi aktorki w ten sposób korzystali z ferii zimowych. Niestety wszystko kiedyś się kończy. Czas wracać do szarej codzienności.

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest na bieżąco śledzony przez media. Większe zainteresowanie losami zakochanych jest spowodowane całą aferą, która powstała wokół ich relacji. Ogłoszenie rozwodu aktorki z Marcinem Hakielem było intensywnie komentowane przez fanów.

Do tego wszystkiego była żona Macieja Kurzajewskiego przyczyniła się do rozdmuchania całego tego zdarzenia. Paulina Smaszcz chętnie wypowiadała się na temat nowego związku jej eksmęża, zazwyczaj w niepochlebny sposób. To wszystko sprawiło, że o parze zrobiło się głośno.

Koniec sielanki Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Teraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają wspólnie świat. Śledząc ich konta w mediach społecznościowych można zauważyć, że zakochani są praktycznie cały czas w podróży. Para odwiedziła w ostatnim czasie Stany Zjednoczone, Izrael, Jordanie, a teraz przyszedł czas na Włochy.

Niestety wszystko kiedyś się kończy. Wraz z końcem ferii zimowych, kończy się urlop celebrytów. Katarzyna Cichopek udostępniła w swoich mediach społecznościowych fotografię na której żegna się z Włochami.

Na zdjęciu widzimy zamyślona aktorkę na tle wieży w Cavalese. Katarzyna Cichopek zamieściła pod fotografią opis „Pożegnalna kawa”. Czas najwyższy wrócić do codzienności, zapewne wkrótce zobaczymy aktorkę w „Pytaniu na śniadanie”.

Kasia Cichopek pije pożegnalną kawę, to koniec, luty 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x