Tomasz Lis: następna kadencja PiS-u byłaby katastrofą dla Polski

Zdaje się, że żadne przeciwności nie są w stanie powstrzymać Tomasza Lisa przed atakowaniem obecnie rządzących. Tym razem w swoim twitterowym wpisie ostrzega przed możliwymi skutkami trzeciej z rzędu wygranej Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych.

Wybory parlamentarne już w październiku. Nic więc dziwnego, że zarówno politycy będący obecnie w opozycji, jak i sprzyjający im publicyści, dwoją się i troją by jak najskuteczniej zniechęcić Polaków do głosowania na konserwatystów.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tomasz Lis: PiS zaszkodzi nie tylko Polsce, ale i seminariom

Zdecydowanie w czołówce dziennikarzy dosłownie każdego dnia krytykujących PiS znajduje się Tomasz Lis. Atakuje głównie za pośrednictwem Twittera, gdzie obserwuje go kilkaset tysięcy osób. Dziś przestrzegł nie tylko obywateli, ale i… duchownych.

Następna kadencja PiS-u byłaby katastrofą dla Polski, ale – paradoksalnie- największą dla Kościoła w Polsce. Za 5 lat z seminariów zostałyby same mury. Chętnych nie byłoby już w ogóle. Ktoś powie – nie ma tego złego… Ale ponieważ to Polska, szczucie na niewiernych szłoby w najlepsze – przekazał wieloletni naczelny „Newsweeka”.

Trudno podejrzewać Tomasza Lisa o szczególną troskę wobec Kościoła Katolickiego. Najwyraźniej jednak chęć zaszkodzenia PiS-owi jest w nim tak wielka, że przy okazji zamieszczania kolejnych antyrządowych wpisów, jego kreatywność osiąga szczyty. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły