Tomasz Lis rzygnął nienawiścią. W nocy zamieścił skandaliczny wpis

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Który to już raz cytujemy przesączone jadem słowa Tomasza Lisa. Redaktor naczelny „Newsweeka”, a za rządów PO prominentna gwiazda TVP, znów uderza w rządzących. Tym razem ze względu na fakt, iż ci nie otwierają wschodnich granic przed hordami imigrantów. Swoich przeciwników Lis nazywa „pachołkami”. 

W nocy z niedzieli na poniedziałek Tomaszowi Lisowi znów się „ulało”. Nienawidzący Prawa i Sprawiedliwości człowiek nie wytrzymał i znów plunął jadem, w dodatku w sposób wyjątkowo niesmaczny. 

Tomasz Lis broni Mai Ostaszewskiej: „PiS na nią rzyga” 

Trudno w to uwierzyć, ale Lis pisze na swoim oficjalnym profilu o „rzyganiu” na Maję Ostaszewską. Celebrytka po raz kolejny wygłosiła polityczny apel i – niemal płacząc – apelowała o wpuszczenie do kraju hord forsujących granice imigrantów. Przejęcie 49-letniej aktorki było iście aktorskie. 

Ostaszewska zapewne wie, że udzielając się w sprawach, na które nie ma wpływu i o których nie ma dostatecznej wiedzy, naraża się na krytykę. Niestety, nie przyjmuje jej z pokorą. Znów znajduje się w roli ofiary bezpardonowego hejtu. 

To cisza przed burzą? Piotr Müller: spodziewamy się dużych grup migracyjnych
Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

– PiS-owskie pachołki właśnie przypuściły bezpardonowy atak na Maję Ostaszewską, bo ma czelność apelować o pomoc zmarzniętym kobietom i dzieciom. Plują na nią i rzygają. W tych dniach to Maja broni Polski, naszej godności i honoru – napisał w niedzielę wieczorem Tomasz Lis.

Tomasz Lis to człowiek, który od lat wprowadza nienawistny język do debaty publicznej. Jest jednak pierwszym, który o takie praktyki posądza politycznych oponentów z prawej strony sceny politycznej. Hipokryzja? Gigantyczna. Dziennikarz zdaje się jednak jej u siebie nie dostrzegać. Albo po prostu mu ona nie przeszkadza.

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...