Tomasz Lis: ten naród nie zasługuje na nic dobrego

Byłe szef polskiego wydania „Newsweeka” znów nie zapanował nad emocjami. W poniedziałkowy wieczór Tomasz Lis opubllikował na Twitterze wpis, który bez wątpienia zapamiętamy na długo. Stwierdził, że Polacy nie zasługują… na nic. I absolutnie słów dziennikarza w tym momencie nie naciągamy.

Lis już od blisko 7 lat jest mocno sfrustrowany sytuacją polityczną w naszym kraju. Jak bowiem wiadomo, jako dziennikarz dość długo był sprzęgnięty z siłami oraz partiami będącymi obecnie w opozycji wobec rządów PiS.

Tomasz Lis o Polakach: nie zasługują na nic dobrego

O tym, że popularny dziennikarz nie znosi Jarosława Kaczyńskiego, dowodzonej przez niego partii, a także szeroko pojętych środowisk nacjonalistycznych, wiadomo od lat. Tym jednak razem redaktor – którego publikacje są dla wielu opiniotwórcze – zaatakował dosłownie cały naród.

– Naród, który trzeci raz pozwoli rządzić durniom i nieudacznikom, a być może zwykłym zdrajcom, nie zasługuje ani na demokrację ani na praworządność. Na nic dobrego nie zasługuje – grzmiał Tomasz Lis.

Autorowi powyższych słów najwyraźniej wyniki kolejnych sondaży są wybitnie nie w smak. Ciągle wskazują bowiem, że gdyby wybory odbyły się dziś, Prawo i Sprawiedliwość wraz z sojusznikami niezmiennie znajdowałoby się na czele. Co by o obecnie rządzących nie sądzić, należy pogodzić się z faktem, iż wciąż głosuje lub deklaruje oddanie na nią głosu większość społeczeństwa. To fakty, z którymi – jak lubi mawiać T. Lis – się nie dyskutuje.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx