Tomasz Lis zamieścił pożegnalny wpis. „Zanim zamkną Twittera, chcę coś przekazać”

Jeden z najbardziej aktywnych użytkowników Twittera w Polsce zamieścił dziś rano pożegnalny wpis. Mowa oczywiście o Tomaszu Lisie – znanym dziennikarzu i publicyście. 

Elon Musk już w najbliższych dniach ma zamknąć serwis Twitter, który niedawno stał się jego własnością. W to, że tak się stanie wierzy między innymi były naczelny polskiego wydania tygodnika „Newsweek”.

Tomasz Lis i pożegnalny wpis

Wieloletni prowadzący m.in. „Co z tą Polską” czy „Tomasz Lis na żywo” nie rozpacza szczególnie nad losem samego serwisu społecznościowego. Chce natomiast – za jego pośrednictwem – przekazać ważną odezwę do narodu. „W razie gdyby Twitter naprawdę miał paść…” – rozpoczął.

– W razie gdyby Twitter naprawdę miał paść, to na pożegnanie chcę podkreślić, że w przyszłym roku będziemy mieli prawdopodobnie ostatnią szansę na ocalenie Polski przed nieszczęściem i katastrofą. Wykorzystajmy ją! – grzmi we wpisie Tomasz Lis.

Bez wątpienia miał na myśli przyszłoroczne wybory parlamentarne. Jak wiadomo, na czele sondaży wciąż znajduje się Prawo i Sprawiedliwość. Twitter przez lata jest z kolei miejscem w sieci, w którym rząd jest najmocniej atakowany. Przez Lisa szczególnie.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
3 miesięcy temu

Nie wybierajcie KonDonka, bo to pęknięty, sflaczały osobnik uzależniony od lewaków z Niunii E. Tylko PiS gwarantuje niezależność i bezpieczeństwo!

1
0
Skomentuj ten artykułx